Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! lyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! lyen helyzetben nagyon elkényelmesednétek?

Figyelt kérdés

Barátommal kb. 2,5 éve vagyunk együtt. Én kaptam egy nagyon jó munkát külföldön, és szerencsére barátom úgy döntött, hogy velem tart. Nekem ez régi álmom volt, nagyon sokat melóztam érte. Ő felmondott a munkahelyén, és velem jön. A nyelvet én beszélem, ő szeretné megtanulni. Jelenleg az az helyzet, hogy csak nekem van munkám, viszont annyit fogok keresni, hogy simán el tudom őt tartani. Viszont amúgy engem ez kicsit zavarna, mármint csak annyiból, hogy jobb lenne nyilván, ha ő is dolgozna, és 2 fizetésből élnénk. Illetve most nagyon nem tervezünk gyereket, de így semmiféleképpen szóba sem jöhet nyilván.

Terveink szerint lesz munkája, de semmi konkrét elképzelése nincs. Kicsit érzékeny a téma nála, gondolom, hogy valamelyest azért zavarja, hogy amúgy mindegy mit fog csinálni, szinte biztos, hogy az én fizetésem lesz jobb. Kicsit félek tőle, hogy ebbe fog belekényelmesedni, mármint szerintem elég jó nyilván, ha nem kell dolgoznia az embernek... De azért na. Nem akarom nagyon cseszegetni vele, de ez az egész engem is elbizonytalanít...


2023. jún. 20. 21:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
#1 de jó hogy ez nálad csak így megy. Kidobni a másikat mint egy használt papírzsebkendőt
2023. jún. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Ne szeresse megtanulni a nyelvet, hanem tanulja meg!

Aztán a többi megy magától.


Mi is külföldön élünk, én beszélem a nyelvet, a férjem meg tanulja. Itt (Németország) a tanfolyamot állja az állam, plusz kap támogatást is. Szinte egy havi fizetésnek megfelel. Mellette most elkezdett egy hiányszakmát is tanulni, amivel jól is lehet keresni. (A Magyarországon tanult szakmájaban, vendéglátás, nem szeretne már dolgozni.) Szintén az állam fizeti.

Érdemes megérdeklődni, hogy nektek, neki vannak-e hasonló lehetőségei.

2023. jún. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
11 nem csak így megy! De már bocs ha nem tartok el egy felnőtt embert... pár hónap oké így hogy idegen ország és nem megy a nyelv, aztán lehet dolgozni!
2023. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben lévő barátom évekkel ezelőtt kiment a feleségével, azóta se talált értelmes munkát, sőt, jelenleg nincs is neki, pedig ő aztán egy igazán minőségi ember minden tekintetben. Pont mint a "5 years engagement" című filmben :D Szóval röviden, tömören ő van szopóágon.
2023. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%

De ha semmi munkát nem talál meg takarítani, gyárba vagy mekibe is lehet menni pl Ausztriába...mindig keresnek embert.

Nálunk is aki nem talál munkát az nem is akar.

2023. jún. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!