Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevállaljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevállaljam?

Figyelt kérdés
Dolgozom, de sajnos rengeteg a tartozásom, az exem itt hagyott egy hallom hitellel.van egy 10 éves fiam, az öngyilkosság, és ez jár a fejembe. Bevállalnátok egy sugardaddyt, ebben a helyzetben, tükörbe lehet utána nézni?
2023. júl. 5. 15:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy tudom hogy a sugardaddyk olyan fiatal nőkkel kerülnek "kapcsolatba" akiknek nincs gyereke, pont azért hogy a nő bármikor rendelkezésre tudjon állni (közös programok, szex). Igaz hogy anyagilag támogat, de ott akkor ugrani kell amikor az illető kitalálja.

Nem tudom ezt hogy akarod megvalósítani egy 10 éves gyerek mellett? Ráadásul jól is kell kinézni.

Öngyilkosságot hagyd a fenébe, jusson eszedbe a gyereked!

Család, barátok nem tudnak neked segíteni?

2023. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%

Szabad tudni, hogy milyen számokról van szó? Mert azért a döntésben nekem ez is befolyásoló tényező lenne, hogy mennyiért is cisnálom, ha cisnálom.


Azaz

-mennyi a fiuzd?

-mekkora az adósságod?

-mennyi a havi törlesztőd?

2023. júl. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Van 1.9 millios toke tartozas (55e havi törlesztővel) van egy 420 ezres töke tartozású providentem. (Heti 13ezres törlesztő) és már van magán személynek 700ezer tartozásom. 240ezer forintos fizetés mellett, ez már képtelenség fizetni. Ha a kisebb hiteleim nem lennének eszembe nem jutna ilyen.
2023. júl. 5. 16:11
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tisztában ezekkel, hogy úgy kell ugrálni ahogy ő akarja, csak utána olvastam, hogy van ilyen, ezt látom már utolsó kiutnak.
2023. júl. 5. 16:12
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

Ez nagyon rosszul hangzik, de igazából bármi jobb szerintem, mint ezt csinálni amit tervezel.


Mit dolgozol?

Nincs lehetőséged mondjuk hétvégén plusz műszakra?

2023. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Tehát 240es fizu, és kb 70ezer fix havi részlet, és a személyes tartozásnak sem ártana adni valamit.

Hijjj, max havi 170ből kihozni egy hónapot gyerekkel, tökre értelek, hogy miért látod borúsan a dolgot:S


VISZONT

Öngyilkosságot hagyd a fenébe. Ez így összesen kb 3 milliós tartozás. Szar, mert fizetni kell, ugyanakkor nem az a mértékű összeg ami egy egész életet képes beborítani. Mármint be tud, ha kell, de na, a lényeg, hogy jön néhány kemény év, letudod a tartozásokat és utána kint vagy belőle. Néhány nehéz év miatt meg nem kell eldobni az életedet, és árvaházba küldeni a traumatizált gyerekedet!:)


Szóval kezdésként légy erős, tarts ki!


Aztán

Mi a foglalkozásod, milyen végzettséged van?

Beszélsz idegen nyelvet?

Nagyjából merre laksz? Nem kell konkrét telpülés, de nem mindgy, hogy Budapest vagy egy borsodi kisfalu.


A sugarbaby dolog amúgy tényleg azilyen tipikus 20 éves pcsáknak van. Legyünk nyersek, ami itt szóba jön mint lehetőség, az a prostitúció. Egyszerűen pénzért történő szex, kár ezt szépíteni, és tökre megértem, ha nem akarod erre adni a fejed, pláne, hogy ez képes további bajokat is előidézni.

Ezért is kérdezgetlek a lehetőségeidről, pl a munka, végzettség, hátha kitalálunk valamit:)

2023. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Vác környékén lakom, szakács a végzettségem, de egy sima konyhán nem állnám meg a helyem. Üzemi konyhán dolgozom. 55a nagyobbik hitel, 50 korul jon ki a provi. 70 a magán tartozás havonta és a szolgálati lakás 15 ezer. Ha a munkahelyet otthagyom a lakást is elkell hagynom, ez nagyon pad helyzet.
2023. júl. 5. 16:27
 8/22 anonim ***** válasza:
Ha konyhán dolgozol akkor onnan gondolom legalább a kaját kapod ugye? Gondolom ami marad azt elvihetitek, általában így van.. nálatok is?
2023. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
5%
10 éves gyereked van és öngyilkosságon gondolkozol?! Pfffff.... nekünk sokkal kevesebb volt, mégis túléltük. Mondjuk Anyukámnak szerencséje van, mi megértő és találékony gyermekek voltunk.
2023. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

9, a te fényed beragyogj a aKérdező életét, már nincs is szüksége megoldásra.... őszintén, mire jó ez a toxikus fröcsögés amit itt művelsz?


Kérdző!

A szolgálati lakás jó cucc, így jóformán ha kapnál egy 350ezres munkahelyet, az albérlet miatt pontosan ugyanitt tartanál mint most, szóval ja, nem érdemes lecserélni ezt a munkát. De esetleg vállalni mellé valamit?

Nem sok fogalmam van az üzemi konyhákról. Milyen munkabeosztással dolgozol? Esetleg nem fér bele ha mondjuk esténként takarítást vállalsz valahol? Ha már csak havi 50et tudsz vele keresni, már jóval előrébb vagy. Persze akkor a gyerek elhelyezését valahogy meg kell oldani.

És gondolom szívesebben takarítanál mondjuk havi 50ért (ami lehet amúg ytöbb is, csak mondtam valamit) mint szopnál f*đzt havi 100ért.

2023. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!