Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vált ki a férfiból, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vált ki a férfiból, ha vonzó számára egy nő, de a nő viselkedéséből látszik, hogy nem lesz ebből semmi?

Figyelt kérdés
Ettől még jobban akarja vagy ennek inkább lelóhasztó hatása van?
2023. júl. 5. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Közönyt. Ha egyértelmüen nem érdeklek valakit, akkor tovább lépek.
2023. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A férfi temperamentumától függ, hogy mikor és hányadik után adja fel, v. sem.
2023. júl. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelműen nem érdekli a nőt, akkor gondolom továbblép. Ha valaki erőlködik, az nem normális.
2023. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valóban temperamentumgüggő. Tuti vannak azok akik ilyenkor tovább lépnek és azok akik meg akarják minden áron hódítani.
2023. júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attol függ hogy a nő unaloműzőnrk kellett volna, vagy ló helyett, vagy akarna is vmit tőle vmit, erdekli e.

Ha amolyan "sebaj majd akkor másik csaj" szinten van, akkor simán hátat is fordít.

De ha azon a szinten van hogy végre rám nézett végre beszélhettem vele, végre megtaláltam megvan a száma, minden, ha rá van pörögve akkor kieszel mást, hogyan startoljon másképp.

2023. júl. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz semmi, akkor ennyi.
2023. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nő szeretné ha lenne valami belőle de még is az ellentetjét csinálja.. nem értem
2023. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!