Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa a viselkedése ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa a viselkedése ismerkedéskor, túl komplikálom?N

Figyelt kérdés

Pár napja video hívásom volt egy online megismert férfivel.

Viszont a videó hívás alatt nekem nagyon furcsa volt. 8 évvel idősebb tőlem és olyan vibe volt mintha kb valami pedomaci lenne :D pedig nem vagyok tini szóval lol nem erről van szó… meg az, hogy úgy bámult, mint a vásári piacon, hogy mennyire felel meg ez a csaj az elvárásainak így majdnem egy percig.. Kb ez a meredten bámul … de nem is értem, mert ez a férfi bár már 39 és most van rajta némi plusz kg, de kb az a tipikus jóképű akinek szerintem folyton akadt jobbnál jobb nő, rengeteg fotó van róla és eszméletlen helyes.

Szóval nem értem mi volt ez a viselkedés, aztán meg úgy beszélt mintha csak rajtam múlna, hogy lesz-e valami köztünk..kb ha te akarod, ha te stb mintha részéről bármikor bármi lehetne nulla elvárással.. elmondása szerint komolyat kerest stb, de nem tudom.. találkozni fogunk élőben is, bár ezekután van bennem kis félsz, hogy total ezt a vibe adja, hogy o egy pedo bácsika holott full helyes..😓😅


2023. máj. 15. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem még videocsetelj párat vele. Mesélni fog magárol az exeirol esetleg kibukhat ha agybeteg mentalis zavart
2023. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Biztos, hogy zárnám a soraimat a helyedben, sőt idáig el sem mentem volna mint te.


Te piacon érzed magad?, vagy egy másik ember legalább a minimumot adja meg számodra-nem igényled ezt? Nem értékeled egy "cseppet" alá magad?

2023. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem vagy tini, akkor miért beszélsz úgy, mint egy cringy 14 éves? 🤣
2023. máj. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Meg annyit mondott, hogy nincs barátnője 1,5 éve amit szintén nem értek ilyen férfinél.. mindenesetre igen 2- igazad van, valószínű hagyni fogom, bár lehet egy élőt kockáztatok
2023. máj. 15. 21:57
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lehetne szingli, kötelező kapcsolatban lenni, akkor is, ha nincs rá alkalmas jelölt?
2023. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy van valami külső tulajdonságod, ami miatt az esete vagy és rád kattant. Nekem volt egy exem, aki teljesen rám volt indulva a különlegesen kék szemeim miatt, pedig sokkal jobb pasi volt, mint én nő. Mondjuk nem volt hosszú kapcsolat, mert amúgy meg egy idióta volt. :D
2023. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

8 év korkulonbseg?

Szoval te 31 eves vagy?

Szerintem te kicsit tul sokat kepzelodsz ebben, ugy erzed hogy o mas

2023. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7, miben más? 😄


6, lehetséges, hogy valami kifejezetten tetszik neki, de ez akkoris nagyon gáz viselkedés 😂

2023. máj. 16. 00:16
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Tenyleg ugy bamult, vagy csak szubjektiv erzesek? Es ha nem szereti a videohivast es nem tud termeszetesen viselkedni?
2023. máj. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9, tényleg így bámult hosszasan, szótlanul. Ami nekem furcsa nagyon… már addig, hogy az kellemetlen. Az oké, hogy megnéz vagy valami, de azért ennyi ideig? Ez már átcsapott nálam negatívba. Azután normálisabb lett, de ott is sokszor a haját igazgatta szóval ah nem tudom… lehet hagyni kellene, kissé sekélyesnek látom. A kérdései is felém sosem mélyebb kérdések. Fura! De azonnal mondta, hogy találkozzunk annak ellenére, hogy ilyen semmilyen.
2023. máj. 16. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!