Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyennek látod az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek látod az ismerkedés során a másik neműek viselkedését, milyen viselkedési, hozzáállásbeli körülmények "bökik a csőrödet"?

Figyelt kérdés

Amit én felnőtt férfiként a nők vonatkozásában "nagy általánosságban" problémaként érzékelek, problémának tartok:

- passzívak (érdeklődés, kérdezés, odafigyelés, kezdeményezés, (pro)aktivitás hiánya vagy gyengesége)

- "igazi", "kész", "jól szocializált", "problémamentes" férfit akarnak, ezzel összefüggésben alacsony a megértés, elfogadás, segítés, fejlesztés szándéka és szintje (miközben sokan nőnek fel problémás családban, gyenge minőségű szocializációs közegben)

- őszinte, tiszta kommunikáció gyengesége, torzításra való hajlam (pl. életkor, anyagi helyzet)

- megszólításnál sokszor élből elutasítóak, "lekoptatóak" (normális modor és kinézet, normális öltözet esetén).

Kezdésnek, gondolatébresztésnek ennyi szerintem elég...



2023. jún. 13. 13:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

"megszólításnál sokszor élből elutasítóak, "lekoptatóak" (normális modor és kinézet, normális öltözet esetén)"


Ha nem akarnak ismerkedni, mit csináljanak mégis?


A passzivitás meg valószínűleg nem is ismerkedés, hanem te erőlteted, és direkt nem veszed észre, hogy nem vevők rád.

2023. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Én viszont azt tapasztalom, hogy ha tetszel a nőnek, vonzó vagy számára, akkor ő is ír, beszélget, kezdeményez, érdeklődik.


Ha nem, akkor az van amit felsoroltál.

2023. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1-es, számomra te sem "megértő módban" kommunikálsz, illetve nyilvánulsz meg..


2-es, nem csak megjelenéshez vonzódásról lehet szó, hanem "megnyilvánuláshoz vonzódásról" is, például itt vagy más közösségi oldalon valaki reagál privát üzenetben egy igényes hozzászólásra, észrevételre, felvetésre, hátha alakul valaki.. én ilyesmit, illetve általánosságban az "érdeklődés felkeltését" (nem öltözködés, hanem hozzáállás terén!) nem tapasztalok nők részéről... miközben azt érzékelem, hogy elég sok a magányos nő..

2023. jún. 13. 14:01
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

"- megszólításnál sokszor élből elutasítóak, "lekoptatóak" (normális modor és kinézet, normális öltözet esetén)."


Ezt amúgy mégis hogy mered felhánytorgatni? :D

2023. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Mi lenne a megértő mód? Teljesen normális módon beszélek.
2023. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4-es, úgy, hogy lehet a másikhoz nem csak "semmibe vevően" is viszonyulni.. te is sajátosan kommunikálsz, értelmezel, a "felhánytorgatás" szó mögött speciális hozzáállás érezhető részedről, ami nem tükrözi az én szándékom..


5-ös, a megértő mód olyan, ha nem csak kiragadnál egy részletet az általam írtakból, engem hibáztatva, hanem próbálnád felfogni, amit közölni szeretnék..

2023. jún. 13. 14:32
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Felfogtam és reagáltam rá, ezek szerint te nem érted.


Bárkivel úgy kommunikálok, ahogy akarok. Nem kell negédesnek lenni veled, csak mert beszélni akarsz mással. Csekkold az egod.

2023. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

"úgy, hogy lehet a másikhoz nem csak "semmibe vevően" is viszonyulni.."


Így is, úgy is le leszel koptatva. Jobban érzed magad, ha mosolyog hozzá?

2023. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem a mosolyról van itt szó, hanem a másikhoz való - kulturált - hozzáállásról..
2023. jún. 13. 14:50
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem érted meg a kulturáltat.
2023. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!