Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
30/n vagyok, évek óta együtt vagyunk a pàrommal, soha nem volt semmi gond, szeretetben, tisztelettel egymàs felé, sok mindenen keresztülmentünk, stb. Mégis ha meglàtok egy igazàn helyes pasit, konkrétan vàgyat érzek irànta. Soha nem csaltam meg senkit, és nem is akarok ilyet tenni. Szeretem a pàrom, de az exeim is eszembe szoktak jutni de csak ilyen téren... Szerintetek mit lehet ezzel kezdeni? Az a baj, hogy vele sosem tudtam "úgy" elengedni magam, olyan, mintha kötelező lenne, viszont akikkel nem sikerült a kapcsolat, és nemis ment volna, mind kötődési problémàsok voltak, viszont a szex az legalàbb jó volt. Mit tudnék tenni, hogy most is az legyen, vagy ez nem rajtam múlik?
2023. júl. 6. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elnyomod magadban a vágyaidat. Nem beszéled meg a pároddal mit szeretnél tőle. Kommunikáció.
2023. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Furcsa, hogy pont ő az, akivel le szeretném élni az életem, de ezeket a dolgokat nem tudom kiengedni, míg az olyan pasikkal, akikkel kapcsolatom nem lehetett volna, ellenben éreztem, hogy "gàtlàstalanok", őket nagyon kívàntam. Bűntudatom is van emiatt, hogy ennek nem így kellene lennie. Nem tudom, tudtok e adni tippeket, hogy ezt mivel hozhatnàm helyre, vagy ébreszthetném fel magamban?
2023. júl. 6. 09:45
 3/5 anonim ***** válasza:
A szex milyen köztetek?
2023. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudod igazán beengedni a lelkedbe.

Lehet, hogy nem vonz, mint férfi.

2023. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az oka, amiért megnézel más pasikat és eszedbe jutnak az exeid, az az, hogy szerintem nincs elég pezsgés, izgalom, és vágysz ezekre.

Miért nem tudod közel engedni magadhoz?

2023. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!