Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek alakulóban van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek alakulóban van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy nő, akivel barátok vagyunk. Mostanában kicsit "megváltozott". Például, olvastam az ő szerelmi horoszkópját és mondta olvassam el az enyémet is mert kíváncsi vagyok rá. Meséltem neki, hogy nem vagyok jól mostanában a párommal, és mondta hogy hagyjam ott mert féltékeny, de közben nevetett, de többször is mondta már. Mostanában van hogy fel hív több órára is, hogy beszélgessünk. Ha kések egy kicsit már hív, hogy hol vagyok. Mondtam neki múltkor, hogy fogadjunk valamiben és mondtam, hogy legyen akkor egy csoki. Mosolygott és mondta, hogy valami komolyabban, közben végig fogta a kezem és mondta, hogy találjam ki én, de beszari voltam és mondtam legyen egy sörözés. Azt mondta jó.

Úgy érzem kezdek iránta valamit érezni, de a barátságunkat nem akarok el rontani. De vágyok rá, vágyok, hogy hozzám érjen, vagy át öleljen...


2023. júl. 14. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha alakulóban van, akkor miért nem szakítasz a pároddal? Egyáltalán nem szereted őt, ideje lenne elengedni őt!

Megakarod még jobban csalni, mint csalod? Két nőt akarsz egyszerre? Szakíts és jöjj össze a "barátnővel" aki másra se vár.

2023. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Például, olvastam az ő szerelmi horoszkópját és mondta olvassam el az enyémet is mert kíváncsi vagyok rá."


😒😔


Szerintem inkább ahelyett hogy baromságokat olvasol legyen benned gerinc és ne azon agyalj hogyan csald meg a párod.

2023. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak kérdezem, hogy szerintetek alakulóban vannak e nála az érzések? Bocsánat nem jól fogalmaztam.


Első, igazad van, de biztos szeretnék benne lenni

2023. júl. 14. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

De nincs az, hogy biztos kérdező!

Miért? Levezetem :


1)Nem csalod meg a párod fizikailag (bár már érzelmileg csalod!), összejössz vele miután szakitottál, de nem garancia semmire sem, mert nem tudod soha, hogy örökké szól-e, viszont ilyen esetekben mint a tied inkább borítékolható, hogy a "barátnő" csak egy menekülési pont a mostani kapcsolatból hiszen nem működik.

2)Megcsalod fizikai szinten is és szeretőd lesz, elhagyod a mostanit és vele leszel, de nem fog benned megbízni és te se benne soha, hiszen mindketten csalfák lennétek.


Megéri húzni az időt, hogyha egyszer nem szereted a párod?

Miert nem jobb szakítani és új kapcsolatba fogni más nővel is akár, nem pont a "barátnővel" vagy csak szexelgetni egy ideig bárkivel, akivel kölcsönös?


Még soha semmi jó nem sült ki hűtlenségből, menekülési vágyból és abból, hogy az egyik kapcsolatból a másikba ugrik az ember!


Néha nem árt a szinglilét, a szórakozás, ismerkedés, laza kapcsolat és persze a kapcsolatot amiben vagy/voltál ki kéne heverni! Csakis aztán újba belemászni, érted?

2023. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!