Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor vicceskedve leírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor vicceskedve leírom azt, hogy egyedül élek és egyedül végzem a házimunkát és kéne már ide egy női kéz, miért hiszi azt, hogy én egy házicselédet keresek?

Figyelt kérdés
"Tehát akkor egy házicselédet keresel?" kérdezik ítélkezően. Ezt már többször megkaptam. Sehol nem írtam azt, hogy egy cselédet keresek, hanem egy társat akivel fele fele arányban végezzük a házimunkát. Ha ezt így leírom akkor miért arra gondolnak, hogy én cselédet keresek? Sértettséget és a humortalanságot látom bennük ilyenkor. Nem is tartottak sokáig azok a beszélgetések.
2023. júl. 15. 10:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
Ha ronda vagy, akkor direkt félreértik. Ha menő lennél, akkor valami vicces riposzt lenne a felelet.
2023. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Azért hiszik ezt, mert nagyon így hangzik. Lehet, nem így gondolod, de ez bizony úgy hangzik.


Amúgy nem vágom, hogy ha ezzel a szöveggel többször is földbe álltál, akkor miért erőlteted?

2023. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
6%

Mert kifogsz ilyen feminista fórumokon nevelkedő teheneket.

Beléjük sulykolja a sok leszbikus nyominő, hogy ne feleljen meg egy férfinak se.

Na meg a lecsúszott csámpásrozik szajkózzák ezt rendszeresen a többi nőnek, ha már nekik nem jut férfi, akkor másnak se...

Gondolod azt mondják majd, persze, tegyél meg mindent a szerelmedért...

2023. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Azért nert nem vicces és vannak akik ezt teljesen komolyan gondolják még ha te nem is. A helyedben ilyet nem hangoztatnék.
2023. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Ez nő verzióban kb így hangozna!:


Egyedül élek, egyedül végzem a házimunkát, és kéne már ide egy férfi kéz, aki.....

Lenyírja a füvet, megjavítja a csapot, felfúrja a polcot ecc., ecc,

Remélem így már érted kérdező hogy miről is van itt szó.

2023. júl. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A kettessel teljesen egyetértek. Olyan, mintha nőként én meg azt írogatnám, kéne már, aki fizet ezt-azt, közbe meg csak arra gondolok, hogy pl. összeköltözés után a rezsit felezni.

Kérdező, gondolom, netes ismerkedés, azt értsd meg, hogy egy vadidegen emberrel nem vagy olyan nexusban, hogy tutira levegye félreérthető dologgal kapcsolatban, hogy az poén a részedről. A másik meg, ismerkedés elején nem kell még az összeköltözésre bárhogy is utalni, túl gyors.

2023. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem vicces egy olyan társadalomban, ahol még mindig rengetegen azt hiszik, hogy a nő az ingyen házi cseléd. Nem vicces, ráadásul sokan komolyan is gondolják.
2023. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a sokadik szempont az ismerkedésnél, az nem gond. De ha ezzel indítasz, az egy hatalmas red flag, mert egy kapcsolatnak sok minden másról kellene szólnia, nem a házimunkáról.
2023. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

"Már annyi ideje egyedül élek, és mimdent egyedül fizetek. Kéne már egy férfi."


Na pontosan így hangzik, amit mondasz.

2023. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ilyennel mondjuk szerintem ne "vicceskedj", mert egyáltalán még csak nem is vicces. Lejáratod magad az összes randipartner jelölt előtt, direkt erre mész?
2023. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!