Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor vicceskedve leírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor vicceskedve leírom azt, hogy egyedül élek és egyedül végzem a házimunkát és kéne már ide egy női kéz, miért hiszi azt, hogy én egy házicselédet keresek?

Figyelt kérdés
"Tehát akkor egy házicselédet keresel?" kérdezik ítélkezően. Ezt már többször megkaptam. Sehol nem írtam azt, hogy egy cselédet keresek, hanem egy társat akivel fele fele arányban végezzük a házimunkát. Ha ezt így leírom akkor miért arra gondolnak, hogy én cselédet keresek? Sértettséget és a humortalanságot látom bennük ilyenkor. Nem is tartottak sokáig azok a beszélgetések.
2023. júl. 15. 10:05
1 2 3
 11/21 Kitana. ***** válasza:
100%
Mert kb pont ezt jelenti. Normális esetben a társkereséskor nem azt nézi az ember, hogy miben tudna a segítségére lenni a másik. Mert mondjuk ez alap dolog, hogy felezitek a házimunkát együttélésnél, de nem párkeresési szempont.
2023. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%

9

Unalmasak már ezek a pénzre menő nő témák, meg hogy fizetni kell helyettük bármit is. Úgy csináltok, mintha a férfiak 2x annyit keresnének, mint a nők, pedig nem. Ajánlom a ksh oldalait.

2023. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

12

Tényleg nem érted? Pont arról beszélek, hogy a kérdező dumája ugyanolyan szar, mintha egy nő mondaná, hogy most már igazán elkell az életébe egy férfi a pénz miatt. Ultragáz.

2023. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

13

De értem. És azt is értem, hogy unalmas már állandóan azzal jönni, hogy a nők alig keresnek, pénzelni kell őket. Nem ugyanaz a kettő. Paikból is bőven van lehúzos. EZ a kibszott közhely nem tetszik, hogy a nők meg a pénz kontra lusta pasi.

2023. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem érted. XD De mindegy, túl buta vagy hozzá.
2023. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
Hámmer általában a vége ez lesz a dolognak.
2023. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez pontosan úgy hangzik és mert még a mai világban is bizony sajnos ez a rhadt valóság.

Hogy a nő gályázik akár meló után is, a pasi meg vakarja.


Aki nekem ilyet elereszt, az instant red flag, akkor is ha "szerinte" csak poénkodik. Nem, nem vicces.

2023. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Vagy így hogy nincs kocsim, kéne már egy jóképű taxis és sofőr.
dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Beérett a feminista vetés.
dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%
19 Bzigyerek
dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!