Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor vicceskedve leírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor vicceskedve leírom azt, hogy egyedül élek és egyedül végzem a házimunkát és kéne már ide egy női kéz, miért hiszi azt, hogy én egy házicselédet keresek?

Figyelt kérdés
"Tehát akkor egy házicselédet keresel?" kérdezik ítélkezően. Ezt már többször megkaptam. Sehol nem írtam azt, hogy egy cselédet keresek, hanem egy társat akivel fele fele arányban végezzük a házimunkát. Ha ezt így leírom akkor miért arra gondolnak, hogy én cselédet keresek? Sértettséget és a humortalanságot látom bennük ilyenkor. Nem is tartottak sokáig azok a beszélgetések.
2023. júl. 15. 10:05
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Rossz a humorod, másnak nem vicces.
dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!