Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24/N Ez oké házastársaknál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24/N Ez oké házastársaknál? Párom kedvelné, ha bizalmas testrészeinket együtt megborotválnánk?

Figyelt kérdés

24/N ő meg 29/F


Átlalában is szőrtelenítünk és szőrtelenítettünk simára mint a babaposija, mindenki magának eddig csak.



#nemi szerv #házasság #megborotvál
2023. júl. 15. 10:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ja, és gyerekkoromtól gimi végéig hetente 2x uszodába jártam, láttam elég nőt meztelenül és nem voltak csupik. Sehol.


18, 20 voltam

2023. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem lustaság miatt van minden, ferjemnek jobban áll az arcához a szakall vagy inkabb borosta, ezert hagyja meg röviden, de en nem akatok vitatkozni, ha valaki szerint ez ilyen meg mindig ilyen volt akkoriban meghagyom hiteben. Kit izgat...

En is negyvenes nő vagyok, a nyolcvanas evekben tuti nem szörtelenitettek, maximum Amerikaban, ha ott teszett elni akkor minden világos.

2023. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Biztosan nem csinálná, mert amilyen kis ügyes szétvagdosna :D
2023. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!