Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vannak olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak olyanok, akik nem életük szerelmével vannak együtt és csak beérik azzal aki van? Ismertek ilyen embereket? Férfiak vagy nők vannak többségben ilyen helyzetben? Milyen a jellemük?

Figyelt kérdés
Bele sem merek gondolni, hogy olyannal legyek, aki nem az életem vagy hogy valaki csak pótléknak használjon.
2023. júl. 27. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan erzésem van mindig hogy a tökéletest úgy is felesleges hajkurásznom mert nem létezik.

Mindenkinek vannak vagy sérülései vagy komplexusai, az a megfelelő akinek a nyavajái nem veszélyeztetik a másikat vagy a kapcsolatot, hanem harmoniában lehet élni.

2023. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt már több olyan kapcsolatom, ahol nem voltam szerelmes, de attól még emberként szerettem, illetve a szex lehet jó szerelem nélkül is. Eddig két olyan kapcsolatom volt, ahol szerelmes voltam és össze is jöttünk. Azok nagyon jók voltak. 29 év alatt kettő ilyen volt, de én attól még nem fogom visszautasítani az olyan lehetőségeket, amikor nem vagyok szerelmes, mert sok más öröm is lehet egy kapcsolatban a szerelmen kívül.
2023. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ha jobban belegondolsz akkor te is láthatod, hogy aki "élete szerelmével" házasodik, az sem gondolkodik így már 10-20 év házasság után (legalábbis nagyon sokan).

Vagyis amikor házasodott akkor MÉG úgy gondolta, hogy "élete szerelmével" teszi ezt, de 20 év után MÁR úgy gondolhatja, hogy "csak beéri azzal aki van", mert az illető annyit változott (és a közös életkörülmények is), hogy már rég szó sincs az "élete szerelmével van" történetről.

A hosszú házasságban élők nagy százaléka így gondolja. Még azok is akik viszonylag jól elvannak egymással, de ha megkérdezed őket, sokan azt mondják, ha még egyszer dönthetnének akkor mindent másképp csinálnának. Mert akit akkor élete szerelmének gondolt, mára már nem annak gondolja. A szerelem egyébként is idővel elmúlik, mert az a hormonok játéka, jó esetben a helyébe lép egy mélyebb szeretet.

Persze tisztelet a kivételnek, vannak jó párkapcsolatok/házasságok is.

Ezen kívül persze léteznek érdekkapcsolatok is.

2023. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️

Nem eletem szerelme, sot, az elso fel evben nem is voltam szerelmes. Attol meg nem potleknak hasznalom, nem cserelnem le senki masra. Imadom, sot, szerelmes vagyok bele, de attol fuggetlenul, hogy nem akarok, meg tudnek nelkule elni. Nekem nem jott be ez a magas langon eges. Ezerszer jobb a kapcsolatom es kiegyensulyozottabb az eletem a parommal, mint az eletem szerelme volt barattal akarmikor is volt.

Volt mas, akit jobban szerettem, aki nekem is az eletem volt, tudod mi lett abbol? Serules.

2023. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Életem szereme" Nézd csak meg a válási statisztikákat, hogy hányan mondják ki "életük szerelmének" a boldogító igent, aztán hányan válnak el 1, 2, 5,vagy akár 10, 20 év után is.

Azt hogy ki (volt) Életed szerelme, azt igazából csak a halálos ágyadon fogod biztosan tudni.

Addig viszont bőven lehetsz boldog, és szerethetsz nagyon.

2023. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez az "ő volt életem szerelme" mondat leginkább egyszerű lezáratlan ügyeket takar, nyitott kérdéseket takar. Egy csaj/pasi, akit nagyon szerettél, és akivel úgy lett vége, hogy nálad még nem volt vége, de már nem volt lehetőséget még egy próbára.
2023. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
5. Azok nem szerelmes házaságok ha nem az életük érdek házassága anyagiak miatt... majd jön a szerelem és az igazi kémia és csalja a nő a férjét..
2023. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mindenki így van ezzel. Ezért nem keresek párt. Megölném magam az undortól, ha valaki "a szex vele is jó" miatt lenne velem.
2023. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 Megszólalt a szerető pasi, aki házas nőkre utazik és még meg is magyarázza magának hogy ez így jó. Amúgy nem azért nem válnak érted mert érdekek fűzik oda, hanem mert téged gondolnak ahhoz kevésnek.
2023. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!