Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már 18 felett nincs értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 18 felett nincs értelme várni a szexszel, hanem pár hét után bele kellene vágni?

Figyelt kérdés

Nincs nagy tapasztalatom a fiúk terén. 18 fölötti vagyok, szűz.

Itt mindenki azt írja, hogyha valaki 18-20 fölötti, akkor a négy hónap is sok, mert meg fog csalni az illető. De valakinek több idő kell, míg meg tud bízni a másikban, meg a feszengés nélküli meztelenség is idő, mire leküzdi az ember. Főleg hogyha alapból zárkózott. Most akkor durr bele az első hetekben, csak mert nem vagyok már 16 éves? Vagy csak az itteni emberek riogatnak ezzel mindenkit?


2023. júl. 28. 13:53
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
72%
Miért hiszik azt páran, hogy az orál nem durvább, mint sima PIV szex?
2023. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Noren1989 ***** válasza:
25%

Nulla tapasztalattal inkàbb vàrni kell.


Ahogy nézem, sem pàrkapcsolati, sem szexuàlis téren sincs tapasztalatod, szóval...tali ugyanitt 4-6év múlva, mikor màr pàran àtvàgtak a punc1ért.

2023. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
0%

Hát figyelj én 16 voltam az elsőnél és várni akartam minimum 6 hónapot csak erőszakos volt az exem mert ő 20 évesen volt szűz, sajnos belementem előbb. 18 voltam a következő kapcsolatomnál és ott 4 hónap után szexeltünk, de én akartam volna egy hónap után is, csak nem állt fel neki. Mindkét sráccal amúgy szex előtt volt orál meg kézimunka is.


Aztán felnőttem és ha 1-2 héten belül nem akar szexelni a srác én offolom :D

2023. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
72%
Az én pasim nem volt szűz mégis kivárta míg fel voltam rá készülve mentálisan, addig eleg volt az orális szex stb és 3 hónapot várt. Nem erőltett semmit, az én tempóm szerint haladtunk és megérte mindkettőnknek! :)
2023. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
13- teljesen más a szex szűzen, 18 évesen meg 30 évesen tapasztaltan. Nyilván te is tudod, emlékszel még rá.
2023. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Itt is írjak rengetegen, hogy kuka, ha ennyit kell várni egy lányra. Persze, orál meg simogatás lenne egy idő után, de az se az első hetekben. Vagy lehet úgy lesz, nem tudom.
2023. júl. 28. 14:23
 17/45 anonim ***** válasza:
50%

"mégis kivárta míg fel voltam rá készülve mentálisan, addig eleg volt az orális szex"


Mire kellett mentálisan készülnöd, ha a szopás ment? Ezt nőként nem értem. Ha az egyikre kész vagyok, a másikra is.

2023. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs ezzel gond. Én 33f-ként ugyanígy gondolkodom. Neked is több idő kell, mi ilyne típusúak vagyunk.
2023. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, megbánod, ha belemész abba, amire még nem vagy felkészülve. Majd megtanulod te is, hogy a legjobb dolgok azok, amikre várni kell.
2023. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
84%
Nem, nem vagy arra, pl. hogy átszakítja a szűzhártyád bakker, különösen ha be vagy szarva, hogy fájni fog.
2023. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!