Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal 20 év körüli lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 20 év körüli lányok miért jóval idősebb pasikkal kezdenek ki? A pénz miatt mi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 19:29
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
De azért egy 20 éves és egy 31 éves között elég nagy a különbség!De nem csak ez az egy,mert még számtalan esetet dudnék felsorakoztatni!Régen azért nem volt ilyen nagy korkülönbség,na jó talán 2-3 év,max 4.
2010. okt. 14. 19:38
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
A nővérem 24,a párja 39..és elhiteted,hogy nem a pénzéért van vele.A nővérem kedves,gondoskodó és dolgozik! És még számtalan ilyet fel tudnék sorolni.
2010. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Na jó,akkor elmondom hogy régen hogy volt!Mondjuk anyukámék idejébe,mindenki azt hozta ami van és együtt meteremtették a közös autóra és házra vagy lakásra valót!Most meg elvárják azt,hogy te amiért megdolgoztál keményen,csak fogja és besétál és beteszi a kis popsiját!Ez nem így működik!Azért mert valaki jól nézki,az nem azt jelenti hogy nem kell dolgozni!Ne haragudja,de amit ezek a lányok csinálnak,az már kurvulás határát surolják!
2010. okt. 14. 19:43
 14/45 anonim ***** válasza:

bszdmeg,nehogy mar visszavigyel minket az okorba kerlek,jesszusom,a vilag fejlodik,vele egyutt az emberek is,te ejjel ugy mint anyadek,ki nem hagy?vagy elfogadod azt ami van,vagy ragodjal a multan es a jovon


clyde

2010. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem akkor sem helyes,hogy általánosítasz.Mindig mindkettőből akad..jóból és rosszból is.Bármiről legyen is szó.Vannak akik valóban csak a pénz meg a kényelem miatt teszik,kihasználva közben külső adottságaikat.Mások pedig igenis a szerelem miatt,egyszerűen csak a náluk idősebb férfiakban inkább megtalálják azt amit keresnek..és most nem a pénzükre gondoltam.Sajnos ez van,az meg nyilván nem lehet valami pozitív dolog számodra,hogy te ebből az egészből inkább csak a rosszat látod.
2010. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

clyde


Hát nem tudom hány éves vagy,de bízom benn,hogy majd kifogsz egy ilyen csajt,aki mondjuk 10-12 évvel fiatalabb nálad!Aztán majd ha te 55 leszel ő meg csak 35,akkor majd ne csodálkozzál,ha keres egy fiatalabbat,mert hogy nem fogja 35 évessen a csoffat golyóidat nyalogatni abba is biztos lehetsz!

2010. okt. 14. 19:49
 17/45 anonim ***** válasza:

A kérdésedben benne van a válasz.

21f

2010. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

Mert talán egy 28 éves pasi nem hagy el azért, mert még élni akar... A legtöbb húszéves előbb utóbb dobja a barátnőjét, mert nem elég neki egy nő. Ilyen egyszerű ez.

De persze sokan csak a pénzért csinálják. Én speciel nem jönnék össze 10 évvel idősebbel, de már 20 évessel sem. Párkapcsolat szempontjából ez a korosztály még nem megbízható, én pedig ha szeretek valakit, nem egy-két hónapra tervezek.

2010. okt. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Jó igaz!Lehet hogy hülyén tettem fel a kérdést,mert vannak rendesek is,csak sztem ez akkor se fer,aki így besétál amiért mondjuk az xy megdolgozott!Ennek semmi köze az okorhoz ember,sokkal jobban tudod értékelni azt amiért keményen megdolgoztatok minda ketten!
2010. okt. 14. 19:51
 20/45 anonim ***** válasza:

kedves kerdezo 22 to vagyok,de nem az ev szamit,nem a penz,hanem mennyire vagy ferfi,mennyire tudsz banni a nokkel,tudom ezt nem erted meg,nem is akarom elmeselni,magadtol kell ragyere,en mar 15 eves koromban tudtam hogy mi szabad megengedni egy nonek es mit nem,mit kell mondani es mit nem meg igy tovabb.....


clyde

2010. okt. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!