Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal 20 év körüli lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 20 év körüli lányok miért jóval idősebb pasikkal kezdenek ki? A pénz miatt mi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 19:29
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

ma 10:41


Hát ez valoszinü,nem magyar országon készült kép,hanem ez valami idegen országba!Mert ha jobban megnézed ott a magyaron kivül több nyelv is van!Valoszinü hogy abban az országba se tudják rendessen a magyar nyelvet ahogy te sem!

Én még 26 év alatt ilyennel nem találkoztam!Ez véletlenül nem nálatok romániába készült hm?:)Vagy nem te írtad?

Amúgy miből gondolod hogy ez magyarországon készült!?

Mert én is voltam jópár helyen külföldön és ott is láttam,ilyen elkurt írást mind ez!Mint köztudott a magyar nyelv nem könnyü!

2010. okt. 16. 17:54
 42/45 A kérdező kommentje:
Ti románok,meg örülnétek ha ilyen körülmények között élnétek mind a magyarok!De ti soha nem fogtok erre a szintre jutni!Nagyon messze vagytok ti még attól!
2010. okt. 16. 17:58
 43/45 A kérdező kommentje:

[link]



[link]



[link]



[link]



No comment!Egy kis csemege!MADE IN ROMANIA!:D

2010. okt. 16. 18:45
 44/45 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

ma 10:41


Hát ez valoszinü,nem magyar országon készült kép,hanem ez valami idegen országba!Mert ha jobban megnézed ott a magyaron kivül több nyelv is van!Valoszinü hogy abban az országba se tudják rendessen a magyar nyelvet ahogy te sem!

Én még 26 év alatt ilyennel nem találkoztam!Ez véletlenül nem nálatok romániába készült hm?:)Vagy nem te írtad?


kedves kerdezo,itt nem az orszag gazdasagi helyzeterol volt szo,hanem a helyes irasrol,eltersz a tematol,a kep 100%magyarban volt keszitve,mert en keszitettem,nem kell azonnal ellenkezni,hogy biztosan nem itt volt mert blablabla,de igen nallatok volt,ez tukrozi az orszagotokat is,en kolozsvaron lakok,a kepek amiket belinkeltel azok tobb mint valoszinu hogy lent oltenia es moldva kornyeken van,tudom hogy mi van nallunk,nem kell te felvilagositsal,es a helyedben a sajat gondjaimmal torodnek,nem peddig a maseval,hala istennek hogy te tokeletes vagy,na meg el tudlak kepzelni ahogyan figyelsz orakon,szunetben tanulsz,a szemuveg ott van a fejeden,meghuzodott vagy,nincsenek baratjaid mert teged csak a tanulas erdekel,orvendek hogy meg vannak ilyen emberek,ezekbol lesznek aztan a politikusok,ujsagirok,rendorok,akik megbsszak az orszagot mindenfelekeppen,csak igy tovabb baratom.

ja es pontozzal le,az sem erdekel.tolled tobbet nem varok el :))


clyde

2010. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

Nézd,én tényleg sajnálom hogy emberek úgy élnek ahogy a képen is látszik!Bizom benne hogy ott is eljönnek majd a jobb idők!


Na Peace!

2010. okt. 17. 14:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!