Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal 20 év körüli lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 20 év körüli lányok miért jóval idősebb pasikkal kezdenek ki? A pénz miatt mi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 19:29
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Nem csak a pénz miatt. A 60-70 körül születettek még voltak katonák, még voltak tornaórák, gyakorlati órák. Közöttük még akadnak férfiak.


Ki akarnak próbálni egy férfit, de azután a gyerek, család program miatt inkább választanak egy fiatalabb, irányíthatóbb hímneműt.

2010. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

:D

Jó a kérdés.

Nekem eddig egyetlen korombéli pasim volt. Ő is csak azért, mert sokkal érettebb volt, mint a korosztályom tagjai.

Rajta kívül minden pasim minimum 10 évvel idősebb volt nálam. Nem ez alapján választottam, így alakult. Ebben a katonásdiban azért lehet valami. Bár még mindig nem értem, miért kellenek az irányítható férfiak...

A pasik többsége harminc alatt csak arra megy, hogy megdugjon bármilyen nőt. Beszélgetni, nevetni nem igazán lehet velük. Sőt. Az egyik barátnőm legutolsó beszélgetése egy korunkbéli sráccal arra korlátozódott, hogy dugnak-e. Erről ennyit.

Hogy csak a pénz miatt? Nem hinném. Biztos vannak olyan lányok is. De ők tudnak válogatni a fiatal, és már tehetős pasik között is. De ha belegondolsz, száz éve még az ilyen lányra büszkék voltak a szülei, mert "jól ment férjhez". Ma meg ciki. Megfordult a világ :D és nem csak ebből a szempontból.

2010. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

tegnap 20:46


Igen mondasz okos dolgokat,csak néha kicsit hulyeségeket beszélsz,mert te hogy a francba tudhatnád hogy mi kell 15 évessen egy 30 évesnőnek!Ne röhögtess!Ezzel nem is lenne baj,ha megtanulnál rendessen írni és beszélni!Nézd én nem irigykedek rád,mert nincs miért!Örülök hogy ennyire értesz a nők nyelvén,de ez engem nem érdekel,mert nem ez volt a kérdés!

2010. okt. 15. 11:28
 34/45 anonim ***** válasza:

11 28


akkor ne velem torodjel es ne engemet bszogassal,a kerdesre valaszojjal es hadd a fenebe a valaszolokat.


Carpe Diem


clyde

2010. okt. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

11 28


az irassal azert van gond mert en nem magyar vagyok,es ha nagyon sert akkor ne olvasd,az isten verje mar meg a kibszott irasaitokat,sokan ti magyarok,nemcsak itt,hanem bevasarlokozpontokban meg minden holl,annyira helytelenul van irva hogy nem lehet megerteni semmit,es mi az isten ha nem ez az anyanyelvem?sokkal helyesebben irok mind innen a legtobb ember,


de ce plm nu vb tu in limba rom.?pt ca nu stai in romania asa e?exact de aia nu vb nici eu perfect in lb magh.


clyde

2010. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Na igen!Nekem volt egy romániából jött munkatársam,ő is megmagyarázta hogy nekünk ugyan nem jó a helyes írásunk!Én meg erre azt mondom,hogy ez kb olyan mintha én elmennék németországba és elmagyaráznám neki,hogy hát ez már pedig nem így kell németül írni vagy mondani!Na de mind1,hidd csak azt hogy te jól beszélsz és írsz magyarul,csak amikor ide jössz,akkor nehogy azt mondják hogy nem jártad ki még a 8 általánost se,mert a helyes írásod szörnyü és gondolom a beszéded se lehet sokkal jobb!

Na de béke veled!

2010. okt. 15. 18:38
 37/45 A kérdező kommentje:
Ja és nem a sértésről van szó!Mert én megértem hogy valakinek nem ez az anyanyelve és nem várom el hogy perfektül írjon és beszéljen!Én is beszélek németül,de közel sem úgy ahogy ők anyanyelvi szinten,de ha valamit nem jól tudok,akkor elfogadom hogy ok,akkor máskor figyelek hogy nehogy rosszul mondjam vagy írjam!Ellenben veled,aki megakarja magyarázni hogy ez már peddig nem így van!Nem azzal van baj,hogy rosszul írsz,hanem még te okoskodsz nekem,aki 26 éve ezt a nyelvet beszéli!
2010. okt. 15. 18:42
 38/45 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy a srácot akit említettem,aki romániából jött,pontossan ezért rugták ki mindenhonnan,mert osztotta az észt!Én bírtam,meg én megértettem hogy nem ez az anyanyelve,de akkor ne okoskodjon!Én probáltam neki segítteni hogy betudjon illeszkedni,de soha nem fogatta meg a tanácsom!
2010. okt. 15. 18:47
 39/45 anonim ***** válasza:
.
2010. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

hidd csak azt hogy te jól beszélsz és írsz magyarul,csak amikor ide jössz,akkor nehogy azt mondják hogy nem jártad ki még a 8 általánost se



epp ezt mondom hogy nem irok helyesen magyarul,de egy kis odafigyelessel tudnak irni,beszelni peddig teljesen jol beszelek na de ezt nezd meg


[link]


erre buszkek lehettek,romaniaba meg ilyet nem lattam :))))


clyde

2010. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!