Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal 20 év körüli lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 20 év körüli lányok miért jóval idősebb pasikkal kezdenek ki? A pénz miatt mi?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 19:29
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:

ma 19:46


Ez nem fejlődés,hanem korcsosodás!Én inkább így hívnám!Na de majd meglátod te is!

2010. okt. 14. 19:56
 22/45 anonim ***** válasza:
kaptál értelmes válaszokat, többfélét is. ne ragaszkodj a magad képzetéhez, mert ahogy látod, mások mást gondolnak. halld meg, amit mondanak. Nem csak a pénze miatt. figyeljél, ha már kérdeztél.
2010. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

ma 19:55


Ekkorát még nem röhogtem!15 évessen tudtam hogy mi kell a nőnek!:DHát ilyet még nem kurtam,te aztán tudtad hogy mi kell egy 30 éves nőnek,vagy 22 évessen te nagyon kemény pali és férfi lehetsz így 22 évessen!A férfi 30-nál kezdődik te meg tini vagy szinte kisbarátom,na de nem baj!Majd jönnek ám még a pofonok az élettől,aztán egy kicsit kitisztulsz!:)

2010. okt. 14. 20:04
 24/45 anonim ***** válasza:

hehe,en a helyedben sirnak,nem rohognek,nekem ket fiu szomszedom volt,ok voltak a baratjaim,azonkivul meg egy csomo lany "baratom" volt,mivel anyam olyan helyen dolgozott aholl sok fiatal lany volt 20 ev koruliek,majdnem minden nap ott toltottem el 3 orat,mert elveztem amiket elmeselnek,amire tanitanak,ahogyan foglalkoztak velem,egy paran meg hozzank is eljottek,szoval en mondhatom ugy hogy lanyok korul nottem fel,es hidd el kedves kerdezo hogy ez mai napig sem valtozott,ma is tobb lany baratom van mint fiu,jobban megbizok a lanyokban mint fiukban,persze azt valaholl ki kell erdemelni is.


de teged nagyon megertelek,szomoru gyerekkorad lehetett,es irigyled a bombazo csinibabakat,mert sosem lehetnek a tied,es nagy onertekelesi problemakkal kuzdessz


clyde

2010. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Van egy mondás,aki fiú és sok lány barátja van,az általába egy kis bu.zi!Mind amilyen te vagy,te szánalmas kis nyomoronc!Menjél szop.jál le pár kukit,te monitor fejü gyökér!
2010. okt. 14. 20:15
 26/45 anonim ***** válasza:
ez egy olyan kérdés amire a válasz is-is, mert ugyebár a világon mindenki tudja h vannak ilyen lányok akik csak arra mennek h mennyi pénze van és van a másik kategória akiket az érzések irányítanak, én pl alapból nem jönnék össze egy nálam sokkal idősebb pasival inkább hozzám valót keresek :) 20/L
2010. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.Én még ezt is utálom,ha helyettem fizetnek,pedig 18 éves vagyok és a párom 28 éves.Nem élősködök rajta,ha ő meghív pl sörözni legközelebb én fizetek. :)

18/L

2010. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
Kedves Clyde!Az mindenesetre biztos,hogy a lányok a helyesírást nem tanították.
2010. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Helyes!Na ezt már szeretjük!:)
2010. okt. 14. 20:30
 30/45 anonim ***** válasza:
36%

latom a kerdezo ert romanul is,annyira aranyos vagy,hogy magadtol semmit nem tudsz kitalalni,eppen ezert vagy duhos ram,es ezt szeretem,tudod hogy miert?mert ilyenkor vagyok csak biztos abban hogy egy par kerdesre nagyon jo valaszokat adok,de persze aki megerdemli,nem azert vagyok itt amiert te,hanem hogy segitsek akinek tudok es aki megerdemli.


clyde

2010. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!