Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok exe a szomszédba költözne?

Figyelt kérdés
1-2 éves kapcsolatban vagyok, ők előtte 3-4 évig voltak együtt
2023. aug. 3. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki.
2023. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Hát igy hogy egyik szomszedom egy pr.sticsaj akivel flörtölt a pàrom, másik szomszedcsaj meg rá van állva a páromra, és van egy rendes magyar lány akin meg elgondolkodott a pàrom hogy nem kéne neki mert kutyája van(de azert elgondolkodott a csajon..)igy ezek mellett egy ex màr nem osztana szorozna semmit.(valahogy pont az exeit amugy teljesen kizárja az életéből, de ha nem is tenné se tudna már ennél többvizet zavarni:D) Tyúkól az egész társasház egy kakassal amiben én élek :D
2023. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

2.vagyok

És ebben ugy lavirozok hogy mivel a párom néha agressziv igy a pr.stinak nem is kéne mert annak esze van lehúzásra megy, a pr.sti palija meg rám van állva de a 2 pasi szépen lefektette már egymás elozt hogy ki a z utöképesebb es nem mennek rá egymas nöire, a magyar szomszedcsaj be van a páromtól teljesem rosálva, és aki meg rá van állva masik szomszedcsaj, mivel az meg velem nincs jóban az meg tölem van berosálva hogy megveretem a párommal.


Es magyar kulturált értelmiségi közösség az egész :D



Tiszta barátok közt vagy szomszedok c sorozatot lehetne nálunk futtatni.

Ha megjelenne egy ex nem is tudom is lenne. Lehet engem sajnálna hogy az exével vagyok:D

2023. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
*Ja meg akit utálok annak a volt párja le akart velem feküdni de a csaj nem tudja. Szóval egy csettintésembe kerult volna akkor is neki "ártani". Ha egyutt kéne élnem azzal a csajjal egyikunk nem élné tul az biztos :D
2023. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

*És mindezek háttértudatában mindenki mindenkivel kedvesen szépen és nagyon udvariasan beszél mindenki tartja a ki nem mondott szabályokat :D


Bocsi hogy ennyit irtam nem bírtam ki

Tegnap is nekem pattogott akit utálok mert tudja hol a helye. Tudja is.

2023. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

#2,3,4,5


Veled nagyon nem stimmel valami. Meg az az értelmiségi dolog sem túl hihető.


Kérdező: attól függ, hogy hogyan és miért váltak el egymástól.

2023. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem velem nem stimmel, hanem a szomszédokkal hogy ilyenekkel vagyok "megáldva"
2023. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen rendkívül zavarna.
2023. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Inkább az a baj, hogy elviseled őket. Kezdve a pároddal:


"...és van egy rendes magyar lány akin meg elgondolkodott a pàrom..."

2023. aug. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nincs olyan pasi aki ne gondolkodna el másokon. ezért nem adok ilyenekre.

Meg amugy a párom amikor kell akkor keményen mellém áll es minden r.binek kifejezi azt hogy le vannak sz.rva akkor is ha ők taplig ki vannak rittyentve én meg smink nélkul vagyok.

Az elott a csaj elott aki rá van állva agyon csókolgat kinyitja nekem a kocsiajtot es röhög a nőn.

A szomszedcsajon meg szerintem ahogy ismerem az ilyen kontextusokat azert gondolkodott el csak mert konnyu.

Az a tipik enyhén naiv szende nő akit 2 perc alatt be lehetne etetni bármivel. A tenyeréből enne ha akarná a pàrom.

Szerintem csak magában tisztázta hogy akkor se kéne neki ha energia se kéne hozzá.

2023. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!