Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok a férjeteknek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a férjeteknek erről?

Figyelt kérdés
A múlthéten volt a szülinapom és a párom egy hatalmas bulit szervezett. Nagyon drága ajándékot vett és maga a buli is rengeteg pénzbe kerülhetett. Megbeszéltük,hogy nem költünk idén hasonló alkalmakra pénzt,mert idén vettünk egy házat és rengeteg tartozásunk van. Elég jól keresünk mind a ketten,de hamarosan tervezzük a babát és az én keresetem egy része kifog esni,ezért 2-3 évig most minden pénzünk a hitelbe öljük. Én nagyon tudatosan bànok a pénzzel,mindig nézem,hogy mi akciós és úgy főzök stb. Nagyon kettős érzésem van a szülinapommal kapcsolatban,mert egyik részről Nagyon hálás lehetek,hogy ilyen férjem van,viszont folyamatosan ilyen drága dolgokkal lep meg,pedig én jobban örülnék,ha lenne végre egy olyan hétvégénk amin egyikünk se dolgozik és együtt lennénk,mert hónapok óta nem volt ilyen. A barátnőm azt mondta,hogy ő örülne, ha ilyen férje lenne és ne szóljak neki,de nekem inkább közös időre lenne igényem és ezt mindenképp elszeretném mondani neki.
2023. aug. 13. 01:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szólj, te életed nem a barátnőé
2023. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Pénzügyi intelligenciája azért elég alacsonyan van. Minek a drága ajándék??? Meg a puccos buli? Főleg amikor van egy rakás hitel? Sosem értettem. Nekünk meg van egy csomó ingatlanunk kiadva, a szülinapi ajándékok meg max 10EFt-ba kerülnek. Oké, kinek mi... nem szóltam!
2023. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Önnek mi van a fején, valami tojás?
2023. aug. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
ez nagyon furfangos kérdés volt, övön aluli!
2023. aug. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Én sem bírom az ilyet, elhiszem hogy aggódsz a jövőtök miatt, ki tudja meddig tart a jólét mikor jön egy ujabb jarvany, gazdasagi válsag azt lehet pislogni meg sajnalkozni.
2023. aug. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem más értékrendetek van, ez még gond lesz később. Nincs nagyobb ajándék az időnék, de a drága dolgoknak(ha vágytál rá) is alkalmat kell teremteni, mert később nem fogsz tudni birtokolni ilyet.


Én úgy vagyok vele, hogy sokkal szívesebben vagyok minimum, ha nincs pénzem, mint mikor csak spórolnom kell rosszabb időkre. Egyébként a gyereknevelés tökolcsó kb 8 éves koráig a gyereknek, csak a fejlesztések/kivizsgálás drágák, de a legtöbb embernek nem kell. Alig eszik, nyugodtan lehet akciókor vásárolni, a dolgait meg eladni(babacipők), miután használta, és a GYED+gyes+csp sem olyan alacsony, bár utóbbit növelhetnék végre.


Előtörleszteni sokszor nem éri meg.


Én csak simán szólnék, hogy több időt szeretnék vele tölteni, és hogy cuki volt, de a következőre majd csak a felét költsük..

2023. aug. 13. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Figyu neked az az öröm, ha takarékoskodsz, neki meg ha vásárol
2023. aug. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig szoktasd magadhoz a férjed, amíg teheted. Ha együtt töltött időt szeretnél drága ajándékok helyett, akkor mondd meg neki. Azokat a "barátnőidet" meg, akiknek tetszenének a drága ajándékok, lassan építsd le, mert lehet, hogy a férjedre pályáznak.
2023. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"jobban örülnék, ha lenne végre egy olyan hétvégénk, amin egyikünk se dolgozik és együtt lennénk, mert hónapok óta nem volt ilyen."

Mivel foglalkoztok, kedves kérdező?

2023. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem néha kell ilyen is mint a férjed szervezett. Néha el kell engedni magunkat egy egy program erejèig. Hidd el én is spòrolòs vagyok/ voltam is de nem kell büntudatot érezni mert volt egy ilyen buli.Ez nem a helyes iràny.
2023. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!