Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szólnátok ezért a férjeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok ezért a férjeteknek?

Figyelt kérdés

Júniusban volt a szülinapom és előtte 2 nappal összekaptunk. Annyira megharagudott rám,hogy bosszúból annyit nem mondott,hogy Isten éltessen! És egész napra itthon hagyott egyedül(37 hetes terhes voltam) most 2 hét múlva lesz a szülinapja. Már ajándékot vettem neki és ki is békültünk. A kérdésem csak annyi lenne,hogy ti megemlítenétek neki,hogy amit az én szülinapomon csinàlt nagyon rosszul esett? ( a válnék meg minek szültél gyereket véleményekre nem vagyok kíváncsi)

Q


2014. szept. 4. 17:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
78%
Nem szólnék ! Minek csinálni a feszkót ,felemlegetni a történteket ? Kibékültetek ,ez a legfontosabb nem ? A párod is miden bizonnyal hirtelen haragában viselkedett úgy ahogy ,mostanra biztosan megbánta .
2014. szept. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, szerintem ha amúgy jó a kapcsolatotok a férjeddel és nem szoktatok veszekedni, akkor szerintem ne említsd meg neki. Mindenkinek lehet rossz napja, ha azóta kibékültetek, szerintem ezt már felesleges felhánytorgatni!
2014. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
80%

Nem hoznám fel. Amikor kibékültetek, akkor nem beszéltétek meg a dolgot, mármint, hogy neked rosszul esett, soha többé nem fordulhat elő stb. ?!


Ha most felhozod, az újabb vitaindító és minek. Ha kibékültetek, azt jelenti túl tetted magad rajta...


Ha mégsem, lehet felhoznám egy alkalommal, hogy tisztázzuk, de nem a szülinapján az biztos.

2014. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
85%

Ha én nem tudtam volna még le magamban az esetet, már rég megemlítettem volna neki.

A szülinapján viszont, ha már egyszer úgy döntöttem, hogy felköszöntöm és ajándékot adok neki, annak ellenére, hogy ő hogy állt hozzá a múltkor, biztos nem.

Nem jászok "látod, én milyen rendes vagyok, veled ellentétben" játékot.

2014. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Imola Ágnes ***** válasza:
60%
Mindent el kell mondani, ami foglalkoztat annyira, hogy ide kiird. Mivel kiirtad, benned maradt. 2 lehetőség van: vagy elmondod, és túllépsz rajta, vagy elfolytod..és benned marad.....
2014. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Imola Ágnes ***** válasza:
80%
Persze nem kellett volna a szülinapjáig várni, mostmár várhatsz míg eltelik nyugalomban, aztán jöhet a nyugis, jóindulatú megbeszélés
2014. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 *Victorique* ***** válasza:
68%
Akkor kellett volna erről beszélnetek, amikor történt. Utólag felhánytorgatva csak elrontaná a nap hangulatát, esetleg újabb összeveszés lenne belőle, ami a te állapotodban nem szerencsés. Főleg, ha ez egyedi eset volt.
2014. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Egy szót nem szólnék a helyedben. Örülj neki, hogy minden rendbe jött, fátylat rá.
2014. szept. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
50%
Nem, ha eddig nem szóltál, akkor mostmár lépj túl rajta.
2014. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
21%
Látom az én kapcsolatom más mint itt másoké, én ha mondanám neki hogy "szívem nekem nagyon rosszul esett amit múltkor mondtál" annyit mondana rá hogy "bocsánat szerelmem" és aztán ölelkeznénk. De szerencsére nem veszekszünk.
2014. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!