Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szólnátok ha 3 közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha 3 közös gyerek után kiderülne a férjeteknek/feleségeteknek van egy eltitkolt gyereke?

Figyelt kérdés
A kérdés sajnos teljesen valóságos. A férjemnek viszonylag bonyolult múltja volt a nőkkel. Hallottam rola 1-2 pletykát még a kapcsolatunk előtt, de sosem erre alapoztam, hanem az emberre akit megismertem benne. Egyebként jó családból származik, stabil munkahely, tehat külső szemmel is normàlisnak mondható. Részleteket nem szeretnek írni nehogy felismerhető legyen a sztori. Ugy alakult hogy most 90%ig vagyok biztos benne hogy egy masik nő szült neki egy gyereket, aki abban az időben az akkori férjével èlt. Több részletet nem írok és túl sokat nem is tudok. Ez már kb 15 évvel ezelőtti történet, de pontosan ezt sem tudom. Jelenleg azt sem tudom hogy mit mondjak neki. Másoktól tudom a dolgot. Padlón vagyok.
2022. okt. 25. 13:06
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Össze vagyok zuhanva, nem tudom mit tegyek.
2022. okt. 25. 13:09
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
És a férjed erről mit tud? Lehet hogy ő sem tud róla?
2022. okt. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
34%
Hat én biztos válnék, nem maradnék a közös gyerekek miatt. Amelyik gyerek ezt látja otthon, hogy ezt el kell fogadni és normális, az később maga is elnéző lesz ilyen esetekben. Erre szeretnéd nevelni őket?
2022. okt. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Az a gyerek akkor fogant, amikor veled házasságban élt? Magyarul megcsalt?

Amúgy honnét lehet tudni, hogy az a gyerek nem a nő férjétől van? Ha mosta a nő kereste meg a férjedet, akkor lehet, hogy csak az anyagiak miatt pumpolni akarja.


Én nem is magamra gondolnék, hanem arra, hogy ott az a szerencsétlen gyerek, aki eddig nem is ismerhette az apját. Vagy mást hitt az apjának, a r..anc anyja miatt.


Nyilván megér az egész annyit, hogy osszon-szorozzon az ember, hogy válás esetén hogy tudná folytatni az életet a gyerekekkel. Ha tudná, akkor én valószínű elválnék.

2022. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Nem, engem nem csalt meg, ez még a megismerkedésünk elött történhetett jópár évvel. Ha igaz a sztori akkor 100% hogy tud róla, nem részletezném hogy miert de teljesen biztos.
2022. okt. 25. 13:23
 6/41 A kérdező kommentje:
A nőnek volt ebben az időben házassága, az ő férje nevét viseli a gyerek, azt nem tudom hogy tud-e róla, ezekröl fogalmam sincs, vagy hogy azóta egyútt vannak-e
2022. okt. 25. 13:24
 7/41 A kérdező kommentje:
Nem, egyaltalan nem szeretném hogy a gyerekeim ezt lássák példának. Én egyáltalán nem ilyen ember vagyok. Teljesen le vagyok sokkolva.
2022. okt. 25. 13:27
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem most kereste meg a ferjemet, teljesen máshonnan jutott a tudomásomra, nem hiszem hogy a pénzre menne, persze ez is egy opció akár hosszú távon, most egyelőre szeretnék megbizonyosodni rola hogy 100% igaz a dolog. De nagyon nincs most eröm erre jelenleg, nem tudom mit tegyek.
2022. okt. 25. 13:29
 9/41 anonim ***** válasza:
49%
Elválnék. Nem férne bele nekem sem a megcsalás, hazugság, sem az az, hogy a múltjából felbukkan egy idegen kölyök, akinek az én gyerekeim szájából fogja fizetni a gyerektartást, meg aki mostantól folyton a nyakamba lesz varrva exnőstől. Nem pesztrálom senki zabigyerekét. A férjemét sem.
2022. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
A gyerek már nagykorú, és engem nem csalt meg, ezeket hozzátenném. Jóval a megismerkedésünk előtt történt. A ferjemet egyik se kereste fel, sem a nő, sem a gyerek.
2022. okt. 25. 13:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!