Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok, ha a férjeteknek nem ti lennétek a zsánere?

Figyelt kérdés

Tehát szép Nőnek tart, szeret téged, nem lép félre, minden oké, de ha megkérdezik, hogy régen milyen nő volt a zsánere, ideálja, akkor nem a szőke, kék szem ugrik be neki, hanem a barna haj, barna szem, frufru stb(vagy fordítva, ez csak egy példa volt).

Sértő?


2018. jan. 16. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Én tudom, hogy a páromnak nem én vagyok a "típusa" és az elején fájt ez a tudat, de aztán rájöttem, hogy akkor valami sokkal mélyebb dolgot szerethet bennem, ami több egy külsőnél (pedig találhatna magának olyab barátnőt) és ez az, amitől egy kapcsolat tartós lesz, miután elmúlik a rózsaszín köd, meg a külső újdonsága.
2018. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer jártam olyan pasival, aki mondta, hogy neki amúgy a barna hajú, barna szemű lányok a gyengéi, én meg szőke kékszemű vagyok. Nagyon rosszul esett, nem emiatt szakítottam, de ma már össze se jönnék ilyennel. Ez kb az az érzés, mintha nem talált volna ideálisat, ezért beérte velem...lehet nem így van, hanem úgy, ahogy az #1 írta, de ilyet akkor se mondunk a párunknak.
2018. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne a férjem.
2018. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A volt férjemnek én sem voltam a zsánere, és ő sem nekem.Ő a cigányosabb, ribisebb típusú nőkhöz vonzódott, ennek totál ellentéte vagyok.Szőke, kék szemű és átlagos kinézetű, mégis összeházasodtunk annó.Igaz, azóta elváltam tőle, de nem emiatt.Engem különösebben nem izgatott, hogy mi az ideálja.A jelenlegi felesége is ugyanaz a típus mint én...előttünk meg a fentebb leírt nőkkel volt, azokkal viszont nem házasodott volna össze soha.
2018. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rosszul esne az biztos.
2018. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Én úgy látom a dolgot, ahogy az első válaszoló. Semmi sértőt nem látok ebben, volt ilyen exem (nem ezért lett ex :)), egyáltalán nem esett rosszul. Mondjuk a legtöbbekkel ellentétben teljesen rendben van az önbizalmam, talán ezért sem látok ebben semmi bántót.
2018. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem sem a zsánerem :) Világéletemben a barna bőrű, barna szemű, sötét hajú, latin macsókért éltem-haltam. Férjem hullafehér, szőke, kék szemű. :D Imádom mégis. Szerintem ebben nincs semmi,
2018. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valakinek ki a "zsánere", az szerintem pont annyira releváns tartós párkapcsolatban/házasságban, mint az, hogy milyen típusú zenét szeret. Az ismerkedés időszakában talán még számít, de miután kicsit is ismerjük egymást, már senkit sem érdekel.


Bár azt el kell ismerni, hogy jó érzés azzal a tudattal együtt élni, hogy a férjemnek pontosan én vagyok a zsánere.

2018. jan. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ilyet mondana valaki,kidobnám mint macskát ... Ha valakivel együtt vagyok,az a minimum hogy én legyek a legszebb számára,és ne tegyen ilyen kijelentéseket.Én se mondok ilyet másnak,de nem is vagyok tini hogy zsánereim legyenek,mert mindegyik barátom kinézetre szöges ellentéte volt a másiknak.
2018. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 és 8-as válaszolóval értek egyet.
2018. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!