Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólnátok a férjeteknek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a férjeteknek erről?

Figyelt kérdés
A múlthéten volt a szülinapom és a párom egy hatalmas bulit szervezett. Nagyon drága ajándékot vett és maga a buli is rengeteg pénzbe kerülhetett. Megbeszéltük,hogy nem költünk idén hasonló alkalmakra pénzt,mert idén vettünk egy házat és rengeteg tartozásunk van. Elég jól keresünk mind a ketten,de hamarosan tervezzük a babát és az én keresetem egy része kifog esni,ezért 2-3 évig most minden pénzünk a hitelbe öljük. Én nagyon tudatosan bànok a pénzzel,mindig nézem,hogy mi akciós és úgy főzök stb. Nagyon kettős érzésem van a szülinapommal kapcsolatban,mert egyik részről Nagyon hálás lehetek,hogy ilyen férjem van,viszont folyamatosan ilyen drága dolgokkal lep meg,pedig én jobban örülnék,ha lenne végre egy olyan hétvégénk amin egyikünk se dolgozik és együtt lennénk,mert hónapok óta nem volt ilyen. A barátnőm azt mondta,hogy ő örülne, ha ilyen férje lenne és ne szóljak neki,de nekem inkább közös időre lenne igényem és ezt mindenképp elszeretném mondani neki.
2023. aug. 13. 01:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kinek mi...

Én pl. hülyének nézném a férjemet, ha ilyesmit szervezne nekem, mert nem szeretem nagy körben ünnepeltetni magam és megrökönyödnék, hogy ennyire nem ismer. Ahogy mondjuk a drágább ajándék is olyan, ami nem mindig fér bele. Megbeszélten is megvehetjük és örülhetek neki ajándékomként, mégsem egyedül dönt egy rakás lóvé sorsáról.

Vélhetően tök más a szeretetnyelvetek és akár értékrendbeli különbség is akad. De kérdem én, miért ne lehetne ezt megbeszélni egy házasságban?

2023. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha jelenleg kifelé élnétek az életeteket, mint az influenszerek. Rongyrázás megy magas havi bevételek mellett, miközben tele vagytok adóssággal is.

Viszont a jólét egy balesettel, betegséggel, megcsalással azonnal véget érhet és máris azon kell gondolkodni, hogy mi legyen a hitelre vásárolt házzal, ki fizeti tovább egyedül a hitelt, ha tudja.

Te vagy ebben a kapcsolatban a józanabb gondolkodású, neked kell kézbevenned a gyeplőt. A férjed egy bohém.

2023. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!