Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családban hogy zajlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más családban hogy zajlik ilyenkor egy nap?

Figyelt kérdés

Férjemmel tegnap este kapcsolódtunk ki együtt, egyszerre, mióta megvannak a gyerekek. 2 és 4 évesek.


Egy családi összejövetelen voltunk. Férfiak irtak, pontosabban inkább vedeltek, nők beszélgettek, közben a gyerekekre vigyáztak. Jó volt, hianyzott már az ilyen


Hajnali 2re értünk haza.


Én 10kor általában aludni szoktam, így ma minden bajom van. Nem ittam, én vezettem haza. Mégis az alváshiánytól másnapos érzésem van.


Férjem elszokott az ivástól, már az este kijött egy része annak amit megitattak vele (könyörögni nem kellett érte), ma reggel óta ha csak egy pohárral is iszik, megy 🤮.


A gyerekek ugyan olyan aktívak, mint szoktak.


Így férjem ma haldoklik, fekszik, alszik. Lassan hivatja a papot.

Az meg, hogy én is 💩ul vagyok, a kutyát nem érdekli. A gyerekek rajtam ugrálnak, éhesek, szomjasak, játszani kell velük.


Az elöbb felkelt a férjem, megkértem csak 1 órára legyen velük, had aludjak egyet, annyi volt a válasza, hogy ő ivott, ő van szarul, fektessem le a gyerekeket azt pihenjek velük. Köszb+



Hozzateszem, hogy rengeteget éjszakázott, míg kicsik voltak. Ha beteg vagyok pl, ellátja őket egész nap. Szóval nem az a leszarja őket nagasról férj.


Csak ilyen még nem volt sosem, hogy egyszerre "dőljünk ki"


2023. aug. 13. 13:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Én hagynám a párom jelen helyzetben. Persze tudom neked is rossz, de egy alkohol utána másnap/aznap úgy hogy folyamatosan kijön belőle most is minden, szerintem rosszabb. Felkelni sem bírnék....

A kevés alvás miatta "másnaposság " érzést meg túl lehet vészelni. Tudom milyen 😅 én lefekudnek a gyerekekkel pihenni délben. Ha lehet. Aztán később délutánra hátha jobban lesz annyira az apuka hogy 1 órát legyen velük. Ha nem akkor ma korán fekszik mindenki 😅

2023. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%
A stílus maga az ember. Máskor se lehet valami matyóhímzés, ha ilyen modorban beszól és ahelyett, hogy szégyellné magát, amiért többet ivott, mint amit bírt, elvárja, hogy te kínlódj.
2023. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk ez alapból úgy működik hogy én a gyerekkel hazamegyek időben.
2023. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
13%

Ha csak éjjel 2ig kellne fent lennem, össze tenném a két kezem. 5 évig lényegében mikro alvásokkal éltem, vegetáltam. Ez amit leírtál, hogy érzed magad, nekem mindennapos volt.

Egy napot túl lehet élni, éveket is. Ma csak amőba szintjén legyél, semmi döntés, semmi program, hagyd had ugraljanak rajtad. Holnap jobb lesz

2023. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Én is hagynám a férjemet, igaz, hogy ő tehet róla, de akkor is szarul van. Te meg ma délutánra tervezz be 3 egészestés rajzfilmet jégkrémmel, és vagy szundukálsz a kanapén, vagy kihúzod estig, egy kialvatlan éjszakába azért nem fogsz belehalni.
2023. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
A gyerek megnéz egy mesét, a 2 éves alszik így van 1 óra alvás időd neked is
2023. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

4 éve nem aludtam át az éjszakát, ezt hozzá kell tennem, hamár "csak 1 éjszakáról" van szó. Nem.

A kicsi 2 éves lesz a napokban, születése óta 5-6x kel éjjel. Én is ilyen mikroalvás szinten vagyok 4 éve.

A mese jó ötlet. Lenne, ha nem csak a nagyot érdekelné, hanem a kicsit is. 5percre nem tud megülni, olyan hiperaktív.

2! Ezt kár vokt ideböfögnöd, köszi.


Ja, akkor valszeg nálam is a túlélés marad, hamar estével.

2023. aug. 13. 14:17
 8/27 A kérdező kommentje:
Ja. A nagy nem alszik nappal. A kicsi meg 30-40 percet. Mire elaludnék, kelhetnék 🤦‍♀️
2023. aug. 13. 14:18
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Igaz egy van nekem, de ilyenkor tévét kapcsoltam és aludtam. Fél óra is elég hogy legalább a következő alvásig ne legyek extrém figyelemhiányos. Nyilván a fél óra se mély alvás ilyenkor mert jön, mászik, dumál, és a mese is hangos, de ha ott tartottam h a kotyogost a mikróba tettem be, akkor volt már h a kupi közepén rendeztem egy instant alvást
2023. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
38%
Én mondjuk nem jönnék össze olyannal, aki képes hányásig leinni magát, mert undorító.
2023. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!