Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családban hogy zajlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más családban hogy zajlik ilyenkor egy nap?

Figyelt kérdés

Férjemmel tegnap este kapcsolódtunk ki együtt, egyszerre, mióta megvannak a gyerekek. 2 és 4 évesek.


Egy családi összejövetelen voltunk. Férfiak irtak, pontosabban inkább vedeltek, nők beszélgettek, közben a gyerekekre vigyáztak. Jó volt, hianyzott már az ilyen


Hajnali 2re értünk haza.


Én 10kor általában aludni szoktam, így ma minden bajom van. Nem ittam, én vezettem haza. Mégis az alváshiánytól másnapos érzésem van.


Férjem elszokott az ivástól, már az este kijött egy része annak amit megitattak vele (könyörögni nem kellett érte), ma reggel óta ha csak egy pohárral is iszik, megy 🤮.


A gyerekek ugyan olyan aktívak, mint szoktak.


Így férjem ma haldoklik, fekszik, alszik. Lassan hivatja a papot.

Az meg, hogy én is 💩ul vagyok, a kutyát nem érdekli. A gyerekek rajtam ugrálnak, éhesek, szomjasak, játszani kell velük.


Az elöbb felkelt a férjem, megkértem csak 1 órára legyen velük, had aludjak egyet, annyi volt a válasza, hogy ő ivott, ő van szarul, fektessem le a gyerekeket azt pihenjek velük. Köszb+



Hozzateszem, hogy rengeteget éjszakázott, míg kicsik voltak. Ha beteg vagyok pl, ellátja őket egész nap. Szóval nem az a leszarja őket nagasról férj.


Csak ilyen még nem volt sosem, hogy egyszerre "dőljünk ki"


2023. aug. 13. 13:43
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom miért akarsz belehalni egy estébe és egy napba, ha amúgy elviekben nem aludtad át az elmúlt 4 évet..?!


Komolyan elgondolkodtató, hogy most sajnálni kellene, a férjedet szídni, téged piadesztára emelni vagy mit?


Ne legyél már ekkora dráma királynő..


Komolyan annyi gógyid nincs, ha már bele akarsz halni az önsajnálatba, hogy rá bízd az egyik családtagra a gyerekeket?

2023. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
8%
Te nem szarul vagy, maximum fáradt. Ő van szarul. Borzasztó a nőknél ez a fáradtságverseny.
2023. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem semmi ez a sok kapcarongy, aki szerint tök normális a hányásig ivó bunkót körbeugrálni, csak mert farka van. Gratulálok hölgyeim! 2023, Magyarország. Mondhatnàm, hogy a ti bajotok, de az igazán nagy baj, hogy a gyerekeitek így nőnek fel, ezt a mintát látják és ezt viszik tovább. A lány gyerek azt, hogy belé cipőt lehet törölni, a fiú gyerek azt, hogy ő a cipőjét törölheti a nőkbe, azért vannak. Komolyan két gyereket szültél valakinek, akivel nem tudsz beszélni? Ennyire utálsz dolgozni? Lehet ám olyan munkát is végezni, amit szeretsz és akkor nem kell lefialni az első bunkónak, csak hogy otthon mereszthesd.
2023. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
60%
Kedves 23! Szerintem az hogy évente 2szer kirug a hámból nem halálos bűn. És nem érzem magam attól kapcarongynak hogy ilyenkor elmegyek kikapcsolódni a gyerekkel amíg kifekszi magából. Ha én el akarok menni valahova akkor ő is ugyan úgy vigyáz a gyerekre, nem zavar és másnap hagy pihenni. Igaz én soha életemben nem voltam ez az igyunk hányásig fajta.
2023. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki szegény pasit sajnálja amikor eleve ő szabadon szorakozhatott, (nekem pl az nem kikapcsolódás hogy a gyerekre felügyeljek) majd a másnapja is szabad a masik meg gebedjen meg. A nő mikor kapcsolodhat ki?
2023. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Úr isten 🤣🤣

1-2kommentem sírva nevettem.

Lefialtam, mert nem akarok dolgozni?! Na aztán te honnan tudod, mit mikor és mennyit dolgozok? Megsúgom, vígan elélnék a saját fizetésemből a saját házamban 😅😘


Mint írtam, nem az volt a kérdésem, hogy másnak mi a véleménye az ivásról, vagy épp hogy vesszek össze a férjemmel, aki 7évünk alatt 1x be mert rúgni.


Még mindig az volt a kérdés, hogy AHOL ANYUKA ÉS APUKA EGYSZERRE KAPCSOLÓDIK KI, OTT HOGY TELIK A MÁSNAP.


Nem tanácsért, kioktatásért, hanem szimplán kíváncsi voltam, vagyis lettem volna, kinél hogy alakul az ilyen nap. De talán ha 1-2 válasz jött erre 🤦‍♀️🤣


Én alapból nem iszok alkoholt, és köszönöm, jól kikapcsolódtam tegnap, nem a gyerekekre figyeltem egész nap. Ez sem volt kérdés


De kőszi mindenkinek, túléltük a napot. Délután átmentünk egy barát házaspárhoz kávézni, a gyerekek eljátszottak az ő gyerekükkel, én meg relaxáltam.


Istenem, tényleg kár ide kérdést kiírni, mert kiderült egy alkoholista disznóval élek együtt, aki belémtörli a lábát, leszarja a gyerekeit és még el is tart 🤣🤣

2023. aug. 13. 21:37
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor én is félreértettem a kérdést, inkább panasznak tűnt.


De ha szó szerint kell venni: nálunk ez nem annyira merül fel, mert egyikünk sem iszik. Viszont a férjem a nemalvástól is KO lesz, még ha nem is hány egész nap utána. Én jobban bírom. Szóval ilyen esetben kimegyek a gyerekünkkel egy olyan játszótérre, ahol eljátszik magában, nem tud magasról leesni stb. Szerencsére van ilyen a közelben, és nem is zsúfolt, szóval nem kell 5 percenként felugrálnom konfliktust megoldani. Ebéd mákos tészta vagy valami hasonló bonyolultságú, délutáni alvás alatt (nálunk még van elég stabilan) én is pihenek. Adott esetben a fürdetést is skippeljük, vagy épp ellenkezőleg, akár már délelőtt is berakom a fiam a kádba, ott is elszórakozik egy félórát-órát. (Most épp nem, most utálja a vizet, szóval inkább kihagyjuk a fürdést.)


Ha az általad leírt példa merülne fel, ott elvárnám, hogy előre legyen megbeszélve, hogy hogyan lesz. És ha úgy lesz, hogy én vigyázok a gyerek(ek)re fáradtan, míg a férjem magához tér, akkor azért egy nagy köszönömöt is elvárnék. Ha nem számítottunk rá előre, akkor pedig utólag beszélnénk meg.

2023. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!