Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők megfordult már a fejetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők megfordult már a fejetekben, hogy itt keresettek párt? (ezen az oldalon) Férfiak, hogy vennétek, ha egy nő megpróbálna veletek ismerkedni itt? Örülnétek neki?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 22:09
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Nekem volt már innen kapcsolatom. Nem bizonyult jó ötletnek.
2023. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
97%
Nekem korábban volt innen kapcsolatom, de alap esetben nem hiszem, hogy a direktben megpróbálni itt ismerkedni jó módszer. Inkább akkor megy az ilyesmi, ha úgy valami kapcsán elkezdtek beszélgetni és kialakul, de nem direkt módon. Én ha valakivel el tudok beszélgetni annak örülök, bár nem hiszem, hogy bárki velem akarna megpróbálni ismerkedni itt vagy tartósabban beszélgetni.. (bár olykor beszélgetni azt szoktam egy-két emberrel)
2023. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok, és isten ments. Nem ezért vagyok itt.
2023. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
32%
Én örülnék neki, ha egy nő keresne ismerkedési szándékkal. (F41)
2023. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%
Én már elgondolkodtam rajta, hogy szívesen megismerkednék Boldogtalan Édesburgonyával. :D
2023. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként ha egy nő megpróbálna ismerkedni itt, akkor elsősorban iszonyat szkeptikus lennék. Első körben hogy tényleg nő-e, aztán azért hogy nem-e valami bányarém hogy itt akar ismerkedni. Nem offolnám, de nem is élném bele magam nagyon addig amíg nem találkozunk.
2023. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
85%
#5: Én is. :) Nagyon jó meglátásai vannak.
2023. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

#5


Azóta meg rájöttél, hogy félelmetes vagyok? 😁😈


#7


Csak igyekszem magamat adni és kevésbé seggfej lenni, mint amilyenek velem szoktak lenni.

2023. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
78%

5,7 ne, más kérdés alatt saját maga szerint valószínűleg narcisztikus, antiszociális, mentális betegségre hajlamos vannak és szerencsejátékozik! XD


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
67%
És nem feminista. 😞
2023. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!