Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők megfordult már a fejetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők megfordult már a fejetekben, hogy itt keresettek párt? (ezen az oldalon) Férfiak, hogy vennétek, ha egy nő megpróbálna veletek ismerkedni itt? Örülnétek neki?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 22:09
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
71%

"Semmi gond azzal, hogy szexisták vagytok"


Nem szexizmus, józan ész.


" lehet csendben maradni az incelek hisztijénél is. Mert gyakorlatilag az ő szintjükön mozogtok."


Eszemben sincs csendben maradni, és nem, nem az ő szintjükön mozgok.


"Az, hogy ti elvakultak vagytok a nők felé, nem zárja ki azt a tényt, hogy rengeteg nő hazudik a szexuális zaklatásról és bántalmazásról. Sőt, legalább ugyanannyi női bántalmazó van lelkileg, mint férfi."


Nem, nem hazudik rengeteg nő.

Először is, én nemi erőszakról és szexuális zaklatásról beszéltem alapvetően.

Bűnügyi statisztikák szerint alacsony a hamis vádak aránya. A legtöbb felmérés szerint 10% alatti. Másrészt ott van az is, hogy a megtörtént esetek kb. 35%-a kerül bejelentésre. Ezek pedig amerikai/kanadai statisztikák többnyire, szóval itthon jó eséllyel még kisebb mind a hamis vádak, mind a bejelentett esetek aránya.

Szóval az, hogy minden ilyen történet onnan indul, hogy az ember a nőnek hisz, szimpla józan ész + az adatok ismerete.

Szó nincs szexizmusról és férfigyűlöletről. Nem állítom, hogy az összes férfi potenciális erőszakoló, vagy, hogy általánosságban hiteltelenebb a szava, mint egy nőnek. Azt mondom, hogy ha egy nő azt állítja, hogy megerőszakolták, főleg, ha még a rendőrségen is jelenti, akkor az az alap, hogy hinni fogok neki, hogy ez történt, akkor is, ha a férfi tagadja. Erre a témára vonatkozik csak ez - részemről legalábbis.


Az, hogy ugyanannyi lelki bántalmazó nő van, mint férfi, egyszerűen nem tartozik ide.

Nemi erőszakolóból és fizikai bántalmazóból (és mellesleg pedofil bűnözőből) magasan férfi van több, és most erről van szó. Nem, hiába esetleg jössz azzal, hogy a lelki bántalmazás is legalább olyan rossz.

Nem, nincs egy szinten az érzelmi bántalmazás azzal, hogy erőszakkal közösülnek veled, vagy, hogy kárt tesznek a testedben, és potenciálisan akár egy életre is megnyomorítanak. Másrészt pedig mind a nemi erőszak, mind a párkapcsolati bántalmazás egyben lelki teher is. Olyan pedig nincs, hogy "csak" ezek vannak, egyéb érzelmi bántalmazás nincs (pl. csak lekever 1-2 pofont a férfi, amikor már nem bírja a "női hisztit", de amúgy tök rendes csóka), mindig van legalább verbális erőszak, de inkább zsarolás, fenyegetés, gázlángozás és társai.


Azt, hogy a férfiak nagyobb arányban bántalmaznak másokat, nem kell magadra venned, nem azt mondom, hogy TE bántalmazó/szexuális bűnöző vagy.


"Ez meg gyakorlatilag azzal egyenlő, amikor valaki azt mondja, hogy minden nő csak a pénzre megy és minden pasi csak dugni akar."


Nem, semmilyen szinten nem egyenlő azzal. Azzal egyenlő, hogy a férfinak hiszel, ha azt mondja, hogy egy konkrét nő lehúzta pénzzel.


" Lehet amúgy így is élni, csak ne vedd rossz néven, ha az égvilágon egy értelmes ember sem fog komolyan venni."


Dede, rossz néven venném, de szerencse, hogy ez a te mocskolódásod és nem a valóság.

Már réges rég komolyan vesz egy értelmes férfi. Érdekes, neki nem kell attól tartania, hogy erőszakkal vádolná bárki is, és megérti, amit mondok, és nem forgatná ki.

2023. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
7%

41 jó dolgokat írtal, de keresztkérdés: ha a párodat megvádolná mondjuk 3 nő akkor kinek hinnél?


Mert ugye azt írtad hogy mindig a nőnrk hiszel, de a párodat is ugye ismered, gondolom eléggé ahhoz hogy biztos legyél benne, hogy nem tenne ilyet.

2023. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
94%

A 3 nőnek, pláne ha egymástól függetlenül állítják, és úgy gondolnám, én ismertem akkor félre.

És nem, ez nem mond semmit az én kapcsolatomról, mivel ez egy valóságtól elrugaszkodott példa, ami soha az életben nem fog megvalósulni. Mint mondtam, ott vannak a bűnügyi statisztikák, amelyek szerint nagyon alacsony a hamis vádak aránya, és annak még kisebb az esélye, hogy 3 nő vádolja hamisan pont ugyanazt az embert.

2023. aug. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
36%

Ez amúgy nagyon érdekes, én fixen a páromnak hinnék :D

Honnan tudod amúgy soha nem történhet meg? Esély van rá csak kevés.

2023. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
100%

Mert tényleg ismerem a páromat. Maga a gondolat is nevetséges, hogy őt vádolja ilyesmivel nemhogy 3, hanem 1 nő is. Itthonról dolgozik, introvertált, alig megy el bárhová is, ahol lehetősége lenne egyáltalán arra, hogy köze legyen komolyabban nőkhöz. De nem ez a fő oka annak, hogy abszurd, hanem ismerem a szexualitáshoz, nőkhöz való hozzáállását.

Annak szinte zéró az esélye, hogy egyszerűen csak gondol egyet pár nő, és a semmiből kitalálják, hogy milyen jó őt megvádolni, mivel ő nem valami híresség, akiből pénzt szedhetnének ki, vagy 5 percnyi hírnévhez jutnának a hamis váddal. Semmi motiváció alapból.

Ha pedig a vád nem hamis, esetleg "szürke zónás", az szintén abszurd. Mivel akkor vagy tényleg megerőszakolt valakit, vagy ha jogilag nem erőszak, akkor ráerőltette magát valakire, kellemetlen helyzetbe hozta, nyomás alá helyezte, hogy szexeljenek vele, ami miatt utólag is kellemetlenül, "meggyalázva" érezné magát a nő. Ez pedig tőle teljes mértékben idegen, ő a legeslegelső nemleges választ szentírásnak veszi, valamint még a passzivitást sem venné igennek, ő nem tudja elviselni, ha a nő csak úgy hagyja magát, noszogatni kell, és nem teljes mértékben kölcsönös a szituáció.

Minden vagyonom, és akár a nyakamat fel merném rá tenni, hogy soha az életben nem fogja ilyesmivel vádolni senki.


Nekem az a furcsa, hogy te akkor is a párodnak hinnél, ha 3 nő egymástól függetlenül megvádolni.

2023. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
0%

#39: Hááát, bizonyos helyeken ezért holnap már mehetnénk is a bíróságra, ugyanis rágalmaztál. Mindenféle bizonyíték nélkül és alaptalanul. Az, hogy te ezt képes vagy megtenni, szimplán arra mutat rá, hogy mentálisan beteg ember vagy.

Hozzátenném: Később az illető maga is cáfolta és elkezdett pszichológushoz járni. Konkrétan más kapcsolataimban lévők is megvédtek, hogy soha nem zaklatnék senkit. De, mivel te csak szimplán szexista vagy, annyit látsz, hogy férfi vagyok. És félelmetes, hogy ezen az oldalon mennyien összeverődtetek.


#40: Persze... Annyira reális. Tehát, a férfiakkal kapcsolatban nem gondolod át a helyzetet, de magaddal szemben átgondolnád.


#41: "Nem szexizmus, józan ész."

A nemek alapján való diszkrimináció szexizmus, nem józan ész. De, kezdem úgy érezni, hogy ezen az oldalon lassan hobbi, hogy emberek nincsenek tisztában szavak jelentésével.


"Eszemben sincs csendben maradni, és nem, nem az ő szintjükön mozgok."

De. Ők a nőket szidják alaptalanul, ti a férfiakat. Értem én, hogy sérti az egód, de attól még ugyanazt toljátok.


"Nem, nem hazudik rengeteg nő."

De. Én más statisztikákat láttam. Gondolom, feministább oldalakon kellett volna nézelődnöm.


"Szóval az, hogy minden ilyen történet onnan indul, hogy az ember a nőnek hisz, szimpla józan ész + az adatok ismerete."

Nem. Öhm... Tényleg álljatok már neki szavaknak utánanézni. Te magad írod le, hogy azért hiszel neki jobban, mert nő. Pont ez a szexizmus, hahó...


"Azt, hogy a férfiak nagyobb arányban bántalmaznak másokat, nem kell magadra venned, nem azt mondom, hogy TE bántalmazó/szexuális bűnöző vagy."

De, látod, hogy más válaszoló megtette? Na, ilyen férfiként élni.


"Nem, semmilyen szinten nem egyenlő azzal. Azzal egyenlő, hogy a férfinak hiszel, ha azt mondja, hogy egy konkrét nő lehúzta pénzzel."

Biztos velem van a baj, de valahogy engem hidegen hagynak minden témában a nemek. Annak hiszek, aki bizonyítékot mutat.


"Dede, rossz néven venném, de szerencse, hogy ez a te mocskolódásod és nem a valóság."

Nem mocskolódtam. Feljebb is engem rágalmaztak. Úgy tűnik, azzal valahogy nem volt az égvilágon semmi bajod...


"Már réges rég komolyan vesz egy értelmes férfi. Érdekes, neki nem kell attól tartania, hogy erőszakkal vádolná bárki is, és megérti, amit mondok, és nem forgatná ki."

Sajnálom szegényt, de ez más téma.


#42: Látod, feltettél egy kérdést és már vicces is lett a vége... :D Konkrétan simán a saját párját lökné a kukába bizalom terén. Biztos nagyon komoly lehet az a kapcsolat... És én csinálhatok valamit rosszul, ha még volt barátnőim is megvédenek ilyen helyzetben... :D

2023. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
89%

"Gondolom, feministább oldalakon kellett volna nézelődnöm.


Ja, feminista oldalak. Hivatalos bűnügyi statisztikák, rendőrségi jelentések. Onnan vannak azok a számok, amiket én állítok.


[link]


"Reliable studies consistently measure the rate of false reports as 2% to 10%. For example, an analysis of ten years of cases reported to a University police department involved setting coding criteria in advance, reviewing case summaries, meeting with police officials to review the cases in more detail, and establishing coding reliability by comparing the classifications made by two research teams across all 136 cases. This study found that only 6% of the cases were false allegations (Lisak et al., 2010). A 2014 study of sexual assault cases reported to the Los Angeles Police Department used quantitative and qualitative methods to review reports and analyze detective interviews. The study found that 4.5% of cases were false reports. These results are consistent with other well-constructed international studies."


A Brown egyetem "feminista"?


[link]

Egy hivatalos, tudományos folyóiratban leközölt cikk feminista?

A los angeles-i rendőrség feminista?


[link]


"The rate of false allegations of sexual offences is very low. A range of

studies show approximately 5% of rape allegations are proven false."


Ausztráliában is femináci maga a rendőrség, akik világra hozták ezt a kiadványt, amiben mellesleg szintén szerepel egy ilyen számadat?


Magyarországról azért nem tudok linkelni hivatalos adatokat, mert jelenleg nincsenek/nem elérhetők.


Nem tudom, mi fáj neked abban a tényben, hogy a nemi erőszakot, zaklatást, pedofil bűncselekményeket túlnyomórészt férfiak követik el. Ezek a száraz tények. Ahogy a linkelt források alapján az is, hogy a hamis vádak aránya nemi erőszak esetében nem több, mint egyéb bűncselekmények esetén.

Szóval ja, a logika szerint vszeg a nő mond igazat, amikor feljelentést tesz és állítja, hogy megerőszakolták. Nem tudom, mennyiben bánt ez téged, vagy úgy generálisan a férfiakat. Ez nem azt jelenti, hogy mindegyik férfit bűnözőnek, erőszakosnak nézünk.


"Te magad írod le, hogy azért hiszel neki jobban, mert nő. Pont ez a szexizmus, hahó..."


Akkor is az áldozatnak fogok hinni, ha az áldozat férfi.

De az áldozat túlnyomórészt nő. Szóval ja, neki fogok hinni, a fentebb kifejtett logikai megfontolásból.


"Biztos velem van a baj, de valahogy engem hidegen hagynak minden témában a nemek. Annak hiszek, aki bizonyítékot mutat."


Hiába hagynak hidegen a nemek, ha ott van a sajnálatos adat, hogy bizonyos bűncselekmények nagyon erős többségének férfi az elkövetője. Általánosságban minden fajta erőszakos bűncselekmény elkövetője 70%-ban férfi. A pedofil bűncselekmények 98%-át követi el férfi. A nemi erőszakok 99%-át férfi követi el, és ez akkor is igaz, amikor férfi az áldozat.

Lehet rajta hisztizni, de semmi értelme.



" Feljebb is engem rágalmaztak. Úgy tűnik, azzal valahogy nem volt az égvilágon semmi bajod..."


Te magad írtad, hogy már valaki vádolt téged nemi erőszakkal + a hiszti és értetlenkedés, amit lenyomsz a témát illetően, nem vet rád túl jó fényt, ha a hitelességedet nézzük.

Ettől még én nem vádollak semmivel.


"Na, ilyen férfiként élni."


Nőként meg tudod milyen? Olyan, hogy nem csak vádaskodtak felénk a zinternetecskén, vagy ilyesmi, hanem ha majdnem 100%, hogy életed során ért valamilyen formában minimum szexuális zaklatás. Pl. orvul letaperoltak, esetleg követett valami undorító alak az utcán, akaratod ellenére lóbálta neked a fszát valaki (jó eséllyel felnőtt ember és úgy, hogy te 18 alatt voltál), meg hasonlók.


"Konkrétan simán a saját párját lökné a kukába bizalom terén. Biztos nagyon komoly lehet az a kapcsolat... És én csinálhatok valamit rosszul, ha még volt barátnőim is megvédenek ilyen helyzetben... :D"


Ja, hatalmas realitása lenne annak, hogy valakit 3 nő vádol meg egymástól függetlenül ugyanazzal, és mind a 3 hamis. :D

Persze, vannak olyan nők, akik minden helyzetben foggal-körömmel védik a párjukat. Pl. akkor is, amikor már a 3. vagy akár 10. nő szól neki arról, hogy a párja csalja/csalta vele. Vagy olyanra is volt már precedens, hogy a nő még a rendőrség elől is segített szökni a párjának, aki történetesen gyilkos volt, de ő elhitte, hogy ártatlan, de ami gyakoribb: mondjuk szól más nő (vagy férfi) már az elején, hogy a párja erőszakos, agresszív, ő meg tojik erre, de még sír is egy sort, hogy miféle "rosszakaróik' vannak. Megjegyzem, ilyen esetben a legtöbb ember rohadt hangosan röhög a nőn, és egyesektől akkor megy az a szöveg, hogy "a Chad-nek persze mindent elnéz", ha elég jól néz ki a férfi, akkor szemet huny minden felett, és tojik minden egyes red flag-re.


A szeretet és a bizalom, a kapcsolat komolysága nem egyenlő azzal, hogy mindenképp bohócot kell csinálni saját magadból, és akkor is végsőkig a párodnak hinni, ha ésszerűség ez ellen szól.

Ha szerinted ettől nem komoly az én kapcsolatom, akkor finoman szólva is röhejes vagy, és nem tudsz semmit. Mint mondtam, az én páromnak nem kell attól tartania, hogy bárki is nemi erőszakkal vádolná, a tenyésztett, fiktív fantazmagória példák pedig az égvilágon semmit nem mutatnak az én kapcsolatomról.

2023. aug. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%

Döbbenet ami itt megy. És bosszús vagyok hogy senki nem tesz ez ellen semmit... Az egyetlen ami hatna ha már az iskolában feladnák házinak hogy hozzanak a diákok adatokat a nemi erőszak esetekről. Ha pedig ezeket hozzák amit az előttem szóló feminista hárpia idézgetett linkelgetett akkor a tanár belevágja erővel a kukába aztán még a kukát is úgy felrúgja hogy a csörömpöléstől mindenkinek felugorjon a pulzusa. Akkor megtanulnék,megjegyeznék egy életre.

Picinyem...Honnan tudod hogy ezeket a statisztikákat valóban a helyi rendőrség adta ki? Ez kb olyan mint amikor a fogkrémreklámban fogorvosokra hivatkoznak. Honnan tudod hogy nem aljas feminácik adták ki ezeket (pláne a "fact sheet"et na azon felröhögtem annál még a NANE is kevésbé aljas írásokat tesz közzé ami teljesítmény) a saját szavuk igazolására és a rendőrséggel csak hazug módon takaróznak? Vagy ha a rendőrség adta ki akkor honnan tudod hogy nem valami pszichésen beteg nőkből álló gittegylet nyomására és nem csöcsmutogató,gyújtogató rongáló tüntetést kerültek csak el vele? Érdekes...Nekem 2 valódi rendőr ismerősöm is van. Az egyik itt Magyaországon a másik pedig Németországban. Hosszan beszélgettem velük és egybehangzó a véleményük. Azt mondják mind a ketten hogy civilizált társadalomban nemi erőszak majdhogynem nincs. Alig alig történik ilyen, ez nem India vagy közel-kelet. Azok a nők pedig akik bemennek és bejelentenek 2-3 típusba tartoznak. Az egyik a drogos alacsony színvonalú prosti akinek elfajult a kuncsafttal való érintkezés, a másik a nem prosti de látványosan alja nő akinek ránézésre se normális anya sem apa képe nem volt, nincs semmi értékrendje aztán azt kell bogozgatni hogy mattrészegen hányan mentek át rajta, a 3. pedig a magas társadalmi státuszú számító pszichopata nő aki épp a volt férjén akar bosszút állni a vádaskodással és mondjuk leültetni vagy elérni hogy ne láthassa a gyerekét. Körübelül évi 1 nő van aki nemi erőszakot jelent be és a 3 közül egyik kategóriába sem tartozik. De nagyon lesújtó módon még a gyerekmolesztálási ügyek is hasonlóan gyászos aránnyal bírnak mivel legtöbb esetben az derül ki hogy a kislány találta ki a dolgot mert el akarja tüntetni a színről anyu új pasiját és aput akarja vissza.

Ha esetleg reális képet akarsz a témáról akkor beszélgess valódi rendőrökkel és ne az internetről kukázz össze szánalmas irományokat. Tudományos folyóiratokról ne is beszéljünk azok még természettudományos vagy orvosi témákban is kukába valók mivel kizárólag pénzügyi érdekek mozgatják azt hogy mit közölhetnek le és nem egy esetben hallgattatják el és teszik nevetség tárgyává a valódi tudósok valódi eredményeit. Iszonyú ostoba és világról semmit se tudó ember az akinek ezt magyarázni kell.

Nem értem a férfigyűlöletet se mivel nektek is sokkal jobb a valóság. A férfi nem rossz, a férfi alapvetően védelmező, racionális. Bűnözők mindig is voltak és lesznek minden nemben de ez nem érv arra hogy a férfiak rosszak, erőszakosak, aljasak, pedofilok. Ellenben az összes történelmi forrásban és minden kor minden irodalmi alkotásában fellelhető hogy a nőknek egy nagyon fontos jellemzője és szokása az intrika. A nők manipulatívak voltak mindig is és szerettek a háttérből irányítani. Szóval sokkal reálisabb az a kép hogy a jelen társadalmi változásokat és metoo-t kihasználva meglovagolják a lehetőségeket és azt hogy lassan bemondásra elítélnek férfiakat. Intrikus természetű embereknek adunk ezzel lassan korlátlan hatalmat. Sokkal reálisabb mint az hogy civilizált együttélés során a férfi gondol egyet és a nő akarata ellenére bele dugja a farkát. Nem szovjet katonák vagyunk bammeg!

2023. aug. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

"Honnan tudod hogy ezeket a statisztikákat valóban a helyi rendőrség adta ki?"


Mondd, te fogyatékos vagy? :D


" Honnan tudod hogy nem aljas feminácik adták ki ezeket (pláne a "fact sheet"et na azon felröhögtem annál még a NANE is kevésbé aljas írásokat tesz közzé ami teljesítmény) a saját szavuk igazolására és a rendőrséggel csak hazug módon takaróznak? Vagy ha a rendőrség adta ki akkor honnan tudod hogy nem valami pszichésen beteg nőkből álló gittegylet nyomására és nem csöcsmutogató,gyújtogató rongáló tüntetést kerültek csak el vele?"


Rendben, majd én is pont így fogok bánni minden olyan forrással, aminek az eredménye szerintem jobb lenne, ha nem lenne igaz.


Ez már egy mentális beteg (esélyesen mondjuk skizofrén) agymenése.


Akkor minden hivatalos kutatást sz.arjunk le, és beszélgessünk számunkra szimpatikusnak tűnő "érintettel", lehetőleg csak 1-2-vel, és lehetőleg olyannal, aki azt mondja, amit hallani akarunk, és akkor tökéletesen hiteles képet kapunk bármiről. Taps.


"Azt mondják mind a ketten hogy civilizált társadalomban nemi erőszak majdhogynem nincs."


Kamuzol.


"Tudományos folyóiratokról ne is beszéljünk azok még természettudományos vagy orvosi témákban is kukába valók mivel kizárólag pénzügyi érdekek mozgatják azt hogy mit közölhetnek le és nem egy esetben hallgattatják el és teszik nevetség tárgyává a valódi tudósok valódi eredményeit. "


Igen.

Akkor egyél barackmagot rák ellen, rendeld a "tiszta sót", kúráld magad minden létező dolog ellen CBD olajjal, igyál hidrogén-peroxidot, és "vezesd ki" magadból mindenféle moszat készítményekkel az oltásokat és a titokban beléd csempészett nehézfémeket!


"Nem értem a férfigyűlöletet se mivel nektek is sokkal jobb a valóság. A férfi nem rossz, a férfi alapvetően védelmező, racionális. "


Nem gyűlölöm a férfiakat.

És nem, a férfi alapvetően nem jó, nem védelmező és nem racionális. A férfi ember, nem képeznek homogén masszát, lehetnek akármilyenek.


"nem érv arra hogy a férfiak rosszak, erőszakosak, aljasak, pedofilok."


Nem mondom, hogy a férfiak mind rosszak, erőszakosak, aljasak, pedofilok. De tény, hogy ezeknek a bűncselekményeknek (nemi erőszak, gyerekmolesztálás) a 98-99%-át férfiak követik el. Nem tudom, miért nem lehet felfogni a különbséget.


" Ellenben az összes történelmi forrásban és minden kor minden irodalmi alkotásában fellelhető hogy a nőknek egy nagyon fontos jellemzője és szokása az intrika. A nők manipulatívak voltak mindig is és szerettek a háttérből irányítani. Szóval sokkal reálisabb az a kép hogy a jelen társadalmi változásokat és metoo-t kihasználva (..)"


Aha, te ágálsz a nemlétező férfigyűlölet és létező adatok ellen, de az nem probléma, hogy te valóban kategorikusan szidod a nőket.

Én egy szóval sem mondtam, hogy a férfiak jellemzője a nemi erőszak, gyerekmolesztálás, hanem azt, hogy a már megtörtént, jelentett esetek túlnyomó többségében férfi az elkövető. De tudom, hogy jóval több férfi van, aki NEM követ el ilyesmit. Ellenben te azzal jössz, hogy a nők "fontos jellemzője" az intrika, manipuláció, hazudozás, és sokkal valószínűbb, hogy ez történik, mint az, hogy egy férfi erőszakoljon valakit, és még meg is vagy róla győződve, hogy ezzel semmi gond, te csak az igazat írod. Ha tagadni merem, nem értek egyet, akkor még álszent és szemét is vagyok neked. De te nyugodtan vágyhatsz arra, hogy valós bűnügyi statisztikákat dobj a kukába, és utána még fel is rúgd a szemetest megfélemlítésként, ezzel zéró probléma van.

2023. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
74%

30

Igen, ezt hívják ártatlanság vélelmének. Jó reggelt.

2023. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!