Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők megfordult már a fejetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők megfordult már a fejetekben, hogy itt keresettek párt? (ezen az oldalon) Férfiak, hogy vennétek, ha egy nő megpróbálna veletek ismerkedni itt? Örülnétek neki?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 22:09
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
76%

Jól mondja a 30-as.

Én azt szoktam mondani, hogy alapjáraton csuklóból a nőnek hiszek, ha szexuális zaklatásról, bántalmazásról vagy nemi erőszakról van szó. Erre nekem szoktak esni, hogy akkor mit képzelek, tán le kéne bemondásra ültetni embereket?! Nem, ennek semmi köze a joghoz és az igazságszolgáltatáshoz. Ugyanúgy kell, hogy működjön, mint bármi más bűncselekmény, be kell bizonyítani ahhoz, hogy jogilag el lehessen ítélni.

Az pedig, hogy munka terén hogy cancel-elik, bonyolultabb kérdés.

2023. aug. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
4%
#30 #31 tehát akkor ha jól értem azt mondjátok hogy csak azért mert férfi alapból bűnös, hacsak be nem bizonyítja hogy ártatlan? (Ugye ez a szöges ellentéte a mostani rendszernek ahol alapból ártatlan mindenki, amíg be nem bizonyosofik hogy bűnös)
2023. aug. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
0%
A krumpli hizlal! XD
2023. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
78%

32


Mondd, te fogyatékos vagy? Funkcionális analfabéta?

Leírtam, hogy annak, hogy én (vagy akárki más laikus) mit hiszek, semmi köze a joghoz. Az igazságszolgáltatás úgy működik, ahogy írod és így van jól. Csak akkor ültessék le, ha be tudják bizonyítani, hogy bűnös.

Viszont, ÉN mindaddig a nőnek fogok hinni, ameddig be nem bizonyosodik, hogy hazudik. Attól, hogy nem sikerült bizonyítani, hogy bűnös a férfi, attól még simán lehet, hogy az, de erre hivatkozva nem lehet leültetni senkit, ezt elismerem.

Lehet, hogy nem okozott bizonyító erejű hámsérülést, nem volt semmilyen tanú, az pedig, hogy a csávó DNS-ét megtalálták benne, nem bizonyítja azt, hogy nem volt beleegyezés. Ha nem mond magának ellent a vallomásában a csávó, vagy nem sikerül olyat bizonyítani, hogy a csaj akaratnyilvánításra képtelen állapotban volt, akkor ez ennyi volt, akkor nem fogják leültetni, pedig simán lehet, hogy ettől még erőszak volt. Azért mondom, hogy én a nőnek fogok hinni és kész, és ha közöm van az életben a férfihoz, akkor ennek megfelelően távolságot fogok vele tartani.

2023. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
15%

#30 és #31: Semmi gond azzal, hogy szexisták vagytok, de akkor lehet csendben maradni az incelek hisztijénél is. Mert gyakorlatilag az ő szintjükön mozogtok.

A szavakat meg felesleges kiforgatni. A fentebb említett színészeket nem ítélték el, tehát nem bűnösök. Az, hogy ti elvakultak vagytok a nők felé, nem zárja ki azt a tényt, hogy rengeteg nő hazudik a szexuális zaklatásról és bántalmazásról. Sőt, legalább ugyanannyi női bántalmazó van lelkileg, mint férfi.


"Azért mondom, hogy én a nőnek fogok hinni és kész, és ha közöm van az életben a férfihoz, akkor ennek megfelelően távolságot fogok vele tartani."

Ez meg gyakorlatilag azzal egyenlő, amikor valaki azt mondja, hogy minden nő csak a pénzre megy és minden pasi csak dugni akar. Lehet amúgy így is élni, csak ne vedd rossz néven, ha az égvilágon egy értelmes ember sem fog komolyan venni.

2023. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
74%

"A fentebb említett színészeket nem ítélték el, tehát nem bűnösök."


Nem tudták jogilag bizonyítani a bűnösségüket. Ha egy picit is van benned racionalitás, logikai érzés, érted a kettő közt a különbséget.


De ha nincs, a popcornos példám segíthet.

2023. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
70%

"Az, hogy ti elvakultak vagytok a nők felé, nem zárja ki azt a tényt, hogy rengeteg nő hazudik a szexuális zaklatásról és bántalmazásról."


Neked férfiként nagyobb esélyed van arra, hogy egy másik férfi szexuálisan zaklatni fog, mint arra, hogy hamisan megvádolnak zaklatással. "Rengeteg nő", ez nagyon megfoghatatlan, és nem lesz tény, csak mert azt mondod.

2023. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
22%

#36: Te szexuális erőszakoló vagy? Ne merd azt mondani, hogy nem. Csak nincs bizonyítva, hogy az vagy. Holnaptól kezeljünk úgy, oké?

Gondolom, a saját bőrödön már nem tetszene a csőlátású kirekesztő és egyszerű viselkedésed.


#37: A rengeteget tanulmányban olvastam és szociológus előadásán is hallottam. Tudom, neked nem szimpi, ezért nem lesz tény. Tényleg ne lepődj meg, ha értelmes ember nem vesz téged komolyan.

Lehet, hogy nagyobb esélyem van, hogy egy férfi fog szexuálisan zaklatni, minthogy megvádolnak, de mégis a 2. történt meg. Ez szép kapufa volt.


Milyen trauma miatt lettél ennyire szexista?

2023. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
66%
Valószínűleg zaklattál valakit. Erre nem lennék büszke.
2023. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
70%

"Te szexuális erőszakoló vagy? Ne merd azt mondani, hogy nem. Csak nincs bizonyítva, hogy az vagy. Holnaptól kezeljünk úgy, oké?"


Hát ha többen megvádolnának ezzel, igencsak átgondolnám a viselkedésemet, hogy lehet, túl közvetlen vagy félreérthető voltam.

2023. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!