Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők megfordult már a fejetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők megfordult már a fejetekben, hogy itt keresettek párt? (ezen az oldalon) Férfiak, hogy vennétek, ha egy nő megpróbálna veletek ismerkedni itt? Örülnétek neki?

Figyelt kérdés
2023. aug. 13. 22:09
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
72%
Bocsesz burgonya, de inteni kell a nőket tőled és a férfiakat is talán. :/
2023. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Akik itt próbáltak velem ismerkedni, 2 kategória:

1. annyira kiéhezett, hogy a legsemmitmondóbb kijelentésre odaírja, hogy hú, de szimpi vagy, úgy ismerkednék - ez a nettó igénytelenség, hogy fogalma nincs, a másik hány éves, hol lakik, hogy néz ki, milyen személyiség, mik a hobbijai, de már jó lenne, mert a válasza alapján nőnemű, ne ez engem kikészít

2. perverz, szexagyú vagy fetisiszta állat


Társkeresőn legalább 1-2 dologra lehet szűrni, ideális esetben vagy egy normálisan kitöltött adatlap, ill. ha nincs, akkor azzal nem foglalkozom, plusz azért van egy fotó legalább (és most tételezzük fel, hogy magáról töltött képet és jelenlegit), ami alapján el tudom dönteni, hogy van-e esély arra, hogy kapcsolatot képzeljek el vele, vagy baromira taszít és no way.

2023. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nyugi, nem fogom megkérni Burgonya kezét. :) A szerencsejáték valóban nem a legjobb, viszont bennem is van egy kis antiszociális hajlam. A többi válasza alapján amiket már itt olvastam viszont nagyon szimpatikus.
2023. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
70%

10

Azért megkérdezném tőle, mit ért feminizmus alatt. Szerintem nem a férfi-női egyenlőséget, hanem a kvóta-MeToo tengelyen pörgő véresszájú férfigyűlölő szektát. (Akik továbbra sem összetévesztendőek a feministákkal.)

2023. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

#9


Nem nárcisztikus vagyok, hanem valószínűleg "enyhe autizmus" legalábbis én erre gondoltam. Illetve nem vagyok egy szociális dolgokban sem, túl jól működő személy. Nem mintha amúgy ez tartozna rád..

2023. aug. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

#14


Valóban, erre gondoltam.

2023. aug. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
80%
A metooval mégis mi a baj? Végre mertem beszélni azokról az alkalmakról, amikor fogdostak vagy simogattak. Ez hogy fájhat másoknak?
2023. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

#17


Az ilyesmivel soha semmi baj nincsen, az ilyesmiről kell is beszélni. Az indokolatlan gyűlölködésre gondoltam, de kezdem úgy érezni, hogy bizonyos embereknél tök mást jelent egy szó vagy másra gondol ez alatt.

2023. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

(Mármint azzal nincs baj, ha beszélsz róla)

Az nyilván baj, hogy megtörténik ilyen sokakkal amit nem akarnak. :(

Ez utóbbit még át is tudom érezni.

2023. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%

#15: Nem kérdeztem, mert nem tartozik rám, jól gondolod, te magadtól írtad..

A másik kérdés alatt is saját magad osztottad meg, amit szerettél volna.

Elnézést kértem, bár lehetett volna szebben, de akkor is... Most haragszol? Sajnálom, hogy ilyen hirtelen agyon, lehet nekem is van bajom. XD

2023. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!