Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy sokszor amikor ismerkedne, a boomerek bevédik a fiatal csajokat és nem lehet bejutni az ilyen körökbe? Mondok példákat.

Figyelt kérdés

25 vagyok.

A 45-55 évesekkel akad problémám.


Például elmész egy tánciskolába. Ha jó vagy és jó vagy a csajoknál a 45-55 éves tánctanár addig fog szivatni és oltogatni amíg kb sírva nem mész el onnan.


Belépsz egy facebook csoportba. A csoportadminok és a többi 45-55 éves figura bárkivel elkezdenél nyilvánosan beszélgetni, bármiről véleményed van ami érdekelné a többi (veled egykorút) és a csajokat rögtön jönnek ezek a mindenttudó arcok és szétaláznak, a lányok bármilyen kommentjére meg dobálják a sziveket.


Elmész kb bárhova ez van, sokszor már egy buliban is, vagy akár egy munkahelyen a 45-55 ös főnök felvesz 5 db 20 éves lányt és azt gondolja, hogy ezek a csajok nem dolgozni jöttek oda, hanem az ő privát csajai.


De akár ha az utcán elkezdenél ismerkedni vagy egy nyilvános helyen, biztos vagyok benne, hogy odajönne valami idegen és nem szakadna le rólad ha túl feltűnő vagy.


Egyszer elvittem randizni egy 22 éves csajt egerben és túráztunk. Beértek minket ilyen 45-55 körüli túrázók és és egyszerűen nem tudtam egyedül lenni a csajjal mert folyamatosan rajtunk csüngtek.


Bármi van ezeket nem lehet lekaparni.


2023. aug. 14. 12:32
A kérdező szavazást indított:
igen, ez így van
nem, ezt csak te gondolod így
24 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
96%
Kezeltesd magad kérdező.
2023. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
1: egy újabb 45-55 ös megmondó?
2023. aug. 14. 12:41
 3/58 anonim ***** válasza:
23%
Az említett korosztály valóban érdekes. Sokan ekkoriban jönnek rá, hogy senkik és azok is maradnak, ezért jön a szektázás, a válás, a másokra rászállás, és a többi mondvacsinált "óriási" probléma. A tanárok között is rengeteg tipikus ilyen van.
2023. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Meg ugye a gyakorin is, szóval itt is szét fognak szedni. De várom a korosztályombeli kommentelőket, akik megerősítenek, hogy tényleg baj van.
2023. aug. 14. 12:55
 5/58 anonim ***** válasza:
96%

2.

24 vagyok, de attól még baromságokat írsz

2023. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
96%
Valamit elhallgatsz vagy ferdíteni próbálsz, én nem tapasztaltam egy Facebook csoportban sem, hogy az adminok ok nélkül beleállnának valakibe. A bevédik szó is árulkodó, miért kell a lányokat bevédeni tőled? Valami komoly gond lehet a viselkedéseddel, ha mindenhol ezt tapasztalod.
2023. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
95%

"csajok nem dolgozni jöttek oda, hanem az ő privát csajai."


Szóval nem kellesz a csajoknak és a főnökre fogod.

Érdekes gondolatmenet 🤣

2023. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
95%

Én nem vettem észre csak azt hogy egy ideje ez a korosztály van elővéve a gyk-n. Kb már 1 vagy másfél év óta.

És millió nevetséges pletykákat találnak ki róluk a gyk azon csoportjai akik olyanok mint az agressziv kismalac viccekben az agressziv kismalac.



Egyébként engem egyáltalán nem érdekel hogy te ismerkedsz vagy randizol emberi jogod. Semmi közöm hozzá. Nem is tudok a létezésedről sem. De ha megengedsz egy tanácsot egy olyan korosztályu embertől mint a kérdésedben fikázott korosztály, akkor ezt írnám neked, khm:


Seciel mi lenne ha férfiként a randipartnerrel foglalkoznál és nem random ismeretlenekkel akik szerinted 40-esek miközben valójában nem tudod mennyi évesek. A munkahely meg munkahely ha épp annak a 4 20-as lánynak akinek munkaszerződése van és alkalmazottak és munkája van és tárgyalniuk kell a főnökkel akkor pont nem veled fognak munkahelyen randiboxot játszani. Ha te azt épp benézed és falusi nénik mód pletyka gondolkodással alfa hímnek nézed a főnököt és azt gondolod hogy privat barátnőinek tekinti a munkaerőt az a te egyéni hamis gondolatod és egyéni szocproblémád. Mondjuk nem írtad mi a szakmájuk gondolom a főnök nem strici és a hölgyek meg nem vendégmunkások hogy privát háreme legyen az illetőnek sem nem török vagy arab országba volt ez a szituáci ahol többnejűség is van.



Ha olyan a munka ami folyamatos kontaktot igényel a főnökkel, amit te félreértesz az megint csak önmagad felé irányuló önszabotáció.


Majd ha a hölgy akivel együtt randizol jelzi neked egyértelműen hogy rátok akaszkodtak emberek, akkor majd mondható ez. Egyébként a táncórára csajozni mentél , randi volt vagy tanulni? Mert nagyon nem mindegy. Pl. Mondjuk arra nem gondoltál bár nem irtad le a konkrét szituációt. De arra nem gondoltál hogy azért "vett elő" a tánctanár mert észrevette hogy tehetséges vagy? Nem fejted ki a szituációkat. Pl. Mi az hogy a 20-as csajokat bevédik a 40-esek? Csoportokba is miket írsz? Mert nagyon nem mindegy. Amugy pl. az ilyen közösségi csoportokra jellemző hogy sokszor veszekednek vagy vitatkoznak. Közösségi oldalak árnyoldalai mint pl. a gyk is ilyen sajna. Semmi konkrét dolgot nem irtál. A túra példánál is az derül ki, hogy mindkettőtök szimpi volt a túra csoportnak. Szimplán minden hátsószándék nélkül önfeledten, boldogan turisták szoktak ilyet csinálni biztos biztonságosabbnak érezték igy a túrát és megnyugtató volt nekik hogy nem csak ők túráznak mivel azon a környéken is volt már medve emlékeim szerint de pl. Vaddisznóval való találkozás is tud necces lenni. Passz bármi lehet. De férfiként miért nem jelezted cukin udvariasan hogy amúgy nektek ez egy randi és lemaradnátok vagy előremennétek kézenfogva hogy egyértelmű legyen. Vagy miért nem fordultatok vissz és miért nem kerestetek egy másik turista ősvényt. Te hol véded be férfiként a randi partnert? De meséld be magadnak hogy téged minden 40-es elüldöz a 20-as lányoktól.


Kérdés ha te így gondolod akkor miért nem vagy férfi és miért nem véded be egy udvarias és frappáns lerázással azokat az embereket ha te épp komoly randin vagy és épp ismerkedéssel építenéd a komoly kapcsolatot azzal a nővel? Hm?


És miért hagyod hogy a szerinted csúnya, gonosz 40-esek meghiusitsak az ismerkedesed. Ezzel csak azt fogod elérni hogy a csunya gonosz 40-eseknek akiknek már k herotja van az ilyen kérdésekből hogy jelzik neked hogy önmagad házad táján kezdj el takarítani mert senkit az égvilágon nem érdekel hogy kivel ismerkedsz vagy épp mit csinálsz. De ha ez igaz is akkor a 20-as hölgyeket kérdezd meg a statiszta stábról lehet ők szervezték be őket ha kinos lenne a randi.


Lassan kezdodik a suli szezon akkor majd nem fogtok unatkozni ott csoportba. Mindenfele buta kerdest kitalalva az eppen utalando korosztalyrol. Most epp kozel 1 vagy másfél éve a 40-esek vannak elővéve a gyk-n.


Egyébként a kérdésed alapján mi van azokkal a 40-esekkel akiket az emberek 20-asnak néznek?

2023. aug. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:

* szituáció

* vissza

* ösvény

2023. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
94%
Megerősíthetem, kérdező. Baj van tényleg. A fejedben.
2023. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!