Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy sokszor amikor ismerkedne, a boomerek bevédik a fiatal csajokat és nem lehet bejutni az ilyen körökbe? Mondok példákat.

Figyelt kérdés

25 vagyok.

A 45-55 évesekkel akad problémám.


Például elmész egy tánciskolába. Ha jó vagy és jó vagy a csajoknál a 45-55 éves tánctanár addig fog szivatni és oltogatni amíg kb sírva nem mész el onnan.


Belépsz egy facebook csoportba. A csoportadminok és a többi 45-55 éves figura bárkivel elkezdenél nyilvánosan beszélgetni, bármiről véleményed van ami érdekelné a többi (veled egykorút) és a csajokat rögtön jönnek ezek a mindenttudó arcok és szétaláznak, a lányok bármilyen kommentjére meg dobálják a sziveket.


Elmész kb bárhova ez van, sokszor már egy buliban is, vagy akár egy munkahelyen a 45-55 ös főnök felvesz 5 db 20 éves lányt és azt gondolja, hogy ezek a csajok nem dolgozni jöttek oda, hanem az ő privát csajai.


De akár ha az utcán elkezdenél ismerkedni vagy egy nyilvános helyen, biztos vagyok benne, hogy odajönne valami idegen és nem szakadna le rólad ha túl feltűnő vagy.


Egyszer elvittem randizni egy 22 éves csajt egerben és túráztunk. Beértek minket ilyen 45-55 körüli túrázók és és egyszerűen nem tudtam egyedül lenni a csajjal mert folyamatosan rajtunk csüngtek.


Bármi van ezeket nem lehet lekaparni.


2023. aug. 14. 12:32
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
97%
Boomer '65 előtti, vagyis 58 éves kortól felfele. Akiről beszélsz, az Gen X.
2023. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
94%
Kisfiam, ha téged a 45-55 éves korosztály is elpofoz a csajoktól, akkor veled van a baj.
2023. aug. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
94%
Vannak a "boomerek" (bár a vicc az, hogy a korosztály amit fikázol, még hivatalosan is az X generáció nevezést viseli), meg vagytok ti, lúzerek.
2023. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
91%
30 vagyok es en is neha oltogatom a 20 eves kis fiukat..
2023. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk munkahelyen nálunk is kiutálta a főnök a 20-as munkatársam mert mi jól elbeszélgettünk. El is küldte.
2023. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
41%
Gen Z... maradj otthon mosókapszulát enni.
2023. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%

"Például elmész egy tánciskolába. Ha jó vagy és jó vagy a csajoknál a 45-55 éves tánctanár addig fog szivatni és oltogatni amíg kb sírva nem mész el onnan."


Szóval ezért nincs a tánciskolákban pasi, aki tud is valamit. Bakker.

2023. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
88%
Unalmas vagy .. nem mas hibaja , vagy keress olyan csajt akit valoban erdekelsz.
2023. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
Hát én már itt a kommentekből látom, hogy nem h valós a probléma, de NAGYON SÚLYOS is. úgy néz ki mindent elárasztottak ezek a kiégett senkik.
2023. aug. 14. 21:16
 20/58 anonim ***** válasza:
84%
Lehet pszichopata fejed van, ês sajnálják a kiscsajt. :)
2023. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!