Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is észrevette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is észrevette, hogy sokszor amikor ismerkedne, a boomerek bevédik a fiatal csajokat és nem lehet bejutni az ilyen körökbe? Mondok példákat.

Figyelt kérdés

25 vagyok.

A 45-55 évesekkel akad problémám.


Például elmész egy tánciskolába. Ha jó vagy és jó vagy a csajoknál a 45-55 éves tánctanár addig fog szivatni és oltogatni amíg kb sírva nem mész el onnan.


Belépsz egy facebook csoportba. A csoportadminok és a többi 45-55 éves figura bárkivel elkezdenél nyilvánosan beszélgetni, bármiről véleményed van ami érdekelné a többi (veled egykorút) és a csajokat rögtön jönnek ezek a mindenttudó arcok és szétaláznak, a lányok bármilyen kommentjére meg dobálják a sziveket.


Elmész kb bárhova ez van, sokszor már egy buliban is, vagy akár egy munkahelyen a 45-55 ös főnök felvesz 5 db 20 éves lányt és azt gondolja, hogy ezek a csajok nem dolgozni jöttek oda, hanem az ő privát csajai.


De akár ha az utcán elkezdenél ismerkedni vagy egy nyilvános helyen, biztos vagyok benne, hogy odajönne valami idegen és nem szakadna le rólad ha túl feltűnő vagy.


Egyszer elvittem randizni egy 22 éves csajt egerben és túráztunk. Beértek minket ilyen 45-55 körüli túrázók és és egyszerűen nem tudtam egyedül lenni a csajjal mert folyamatosan rajtunk csüngtek.


Bármi van ezeket nem lehet lekaparni.


2023. aug. 14. 12:32
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
22%
Úgy látszik hétfőn tényleg itt az összes 40-50 a kérdésben szereplő pasas gyakorizni. Nem volt valami hétfői edzés, pedig azok jók szoktak lenni, vagy onnan neteztek?
2023. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
91%

"NAGYON SÚLYOS is"

Hát a fejedben lévő elmebaj egész biztosan, szóval ezt az elég nyilvánvaló tényt - mint korodbeli - készséggel meg tudom erősíteni.

Roppant érdekes, hogy a környezetemben soha nem tapasztaltam még csak hasonlót sem, pedig rengeteg Facebook csoportban vagyok benne, viszonylag sokat bulizom, jelenleg is járok tánc suliba, szoktam tömegezni stb stb és nyoma nincs annak, amit itt valóságként akarsz beetetni a néppel. Ahogy látom a válaszolók döntő többsége is hasonlóan van ezzel, szóval szerintem esélyesebb, h 1) valami komoly drogon vagy rajta, 2) valami komoly baj van a fejedben 3, üldözési mániád van, 4) ezeknek lehetséges kombináció. Éppen ezek miatt hallucinálsz kötekedő "45-55" éves fazonokat mindenhova.

Mi is járunk párommal és külön barátnőkkel is túrázni, sétálni, kirándulni, ide-oda és teljesen meglepő módon se engem/minket, se őket nem talált be soha egy 45 plusszos sem, nem alázta meg, de még csak nem csüngött rajtuk/rajtunk.

Ahhoz meg nagy ijesztően kell valaki viselkedjen, hogy rendszeresen be akarják tőle védeni az utcán a csajokat... Talán nem kéne kéretlenül vagy esetlegesen agresszívan nyomulni/zaklatni és akkor nem kéne "bevédeni" tőled őket idegen 45-55 éves férfiaknak! 🤦🏻‍♀️

2023. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 A kérdező kommentje:

31. Ez van. Es a "valo eletben" pontosan ugyanez a szitu mint itt ennel a kerdesnel. Jonnek oda ahol fiatal no van mint a ruhes galambok es nem lehet oket elzavarni. Ugyanilyen hangulatot teremtenek mint itt most. Ugyanigy beledpaktaljak hogy mekkora a baj a fejedben es ugyanigy mellveregetve kijelentik h marpedig nekik mindent szabad.

Ha barmit lepsz ellene azonnal feljelent. Ha erosebb nalad meg is ver. Pokolla teszik az emberek eletet...

2023. aug. 15. 09:44
 34/58 A kérdező kommentje:
Raadasul annyira gyokerek h a kerdest sem tudtak ertelmezni. Mar egy mondatbol leszurheto h a valaszado hany eves.
2023. aug. 15. 09:46
 35/58 anonim ***** válasza:
95%
Ne zavarjon, hogy itt a válaszadók egy része is nő :D
2023. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
0%

"Mi is járunk párommal és külön barátnőkkel is túrázni, sétálni, kirándulni, ide-oda és teljesen meglepő módon se engem/minket, se őket nem talált be soha egy 45 plusszos sem, nem alázta meg, de még csak nem csüngött rajtuk/rajtunk."


Nem lehettek valami csinosak.

Nálunk azért előfordult hasonló velem is meg a barátnőimmel.

Persze a nagyon fiatalok is jönnek, de az idősebbek kicsit arrogánsabban.

2023. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
80%

Örülök neki 36, hogy sikerült megállapítanod totálisan ismeretlenül és látatlanul, hogy nem vagyunk csinosak. :D Ennyi ésszel szabadlábon komolyan..

Azt írtam, hogy 45 plusszos pasik nem jöttek oda, h a nyakunkon csüngjenek, amikor pl párommal kirándulunk és megalázni sem alázták meg a páromat, h ugyan mit akar ő tőlem. Egy szóval nem írtam, h soha senki ne próbálkozott volna be (volt bőven jelentkező), de azok egyrészt nem 45-55 évesek fószerek voltak, másrészt nem kellett tőlük bevédenie senkinek, mert elsőre is felfogták a nemet.

Érted vagy szeretnél még látatlanban jósolgatni? :)

2023. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
19%
Ha lenne kiallasod akkor ratok nezni bem mertek volna..
2023. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
4%

45+-os vén szarnak akar csinoska lenni, ez már tényleg a legalja. 😄


"Te nem vagy elég szép, hogy megnézzen egy vén kujon, bibibiiiiiii!"

2023. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
0%
Érthetetlen milyen ostoba nők léteznek. Titeket honnan szalajtottak? Mi okotok van arra hogy 100 % állítsátok, hogy az idősebb pasikat nem idegesíti a fiatalabb konkurencia, és nem jönnek oda hogy itt vagyunk mi jobbak vagyunk? Úgy beszéltek mintha az életetek múlna rajta hogy bebizonyítsátok hogy ilyen nincs. Minket meg kifejezetten zavart ha idősebbek odajöttek és ott villogtatták magukat, majd biztos nekik akartunk tetszeni, épphogy nem. Vannak ilyenek is, aki ezt tagadja ott valami nagy gond van fejben.
2023. aug. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!