Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (HOSSZÚ) A barátom nem hajland...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(HOSSZÚ) A barátom nem hajlandó mosni a fogát, valaki tapasztalt már ilyet és hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Már úgy ismertem meg hogy alapból szörnyű fogai voltak. Nem csak neki a családjának is. Beszéltünk erről az volt hogy ilyen örökletes dolog.


Fogorvoshoz nem hajlandó elmenni, mikor legutóbb volt a doki azt mondta neki hogy ha nem tesz ellene pár év mulva 1 foga se marad....


4 éve vagyunk együtt már 3 foga ki tört, meg néha törik le belőle pici darab.


Nyilván elfogadtam mert szeretem, úgy hogy mikor anno elsőnek mrgcsókolt egy hétig beteg voltam meg lázas....na de a lényeg hogy a kapcsolatunk első fél évében semmi baj nem volt nem volt szájszaga meg ilyenek mivel mosta a fogát.


Viszont azóta borzalmas a helyzet, éjszaka nyitott szájjal alszik volt hogy arra keltem fel hogy undorítő szájszag van az egész szobában hogy majdnem össze hánytam magam, ablakot kellett nyissak.


Megsértődik ha nem csókolom vagy azt mondja hogy miért nem akarom megcsókolni mint régen.

Másfél éve mondogatom csak neki hogy "légyszives menj el fogat mosni"

Erre megkérdi miért büdös a szám?

Mondom igen erre jó majd elmegyek. Meg hogy majd megmossa ha akarja , a majd elmegyekből napokig vagy több mint egy hétig nincs semmi


Félek hogy az én fogam is kirohad a számból mert ő nem mos fogat én meg úgy csókolgatom....

Hogy tudnám rávenni hogy mossa a fogát?

Annyit hozzá tennék hogy mindketten cigizünk, és cigi után JÓ megcsókolni mert nem azt a beteges undoritó szagot érzem.


És hogy mindig valami sárga vagy fehér darabos trutymák van a szája szélén reggel.


Szoval igen légyszi segítsetek mi tévő legyek.

A szakítás nem opció, mivel ez az egyetlen baj vele semmi más.



2023. aug. 17. 17:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
szó szerint éreztem ahogy becsukodik és lakatra záródik egy ajtó a vaginamban....
2023. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni is gyomorforgató volt. Ha a szakítás nem opció, akkor neked ez megfelel, és úgy is kell.
2023. aug. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig utáltam dohányos nővel csókolózni.

Sajnálom, hogy neked meg az ad felüdülést.

Sok boldogságot a hányinger barátoddal.

2023. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Azért ilyen, mert úgy érzi nincs mit menteni, egyszer kell rendbehozatni aztán irtóra fog rá vigyázni..


Én egyébként gyűjtenék ilyen becsavarozható implantra a helyetekben.


"Félek hogy az én fogam is kirohad a számból mert ő nem mos fogat én meg úgy csókolgatom..." Ezen felröhögtem, szerinted az orvosok keze leesik, mikor beteget vizsgálnak/gyógyítanak. Nem lesz bajod tőle, csak undorító.


Én megmondanám, hogy vagy elviszem dokihoz, együtt végigvárjuk, segítek, egyszer legyen csak teljesen rendben, vagy annyi volt a kapcsolatnak. Illetve tuti szégyelli is, szóval dokihoz xanaxszal vinném, és előre megbeszélném a dokival, hogy ne mondjon ilyeneket(amúgy is tapló dolog), meg hogy tart az egésztől legyen kedves és segítőkész(amúgy is az a dolga, hogy kezelje, nem hogy jósoljon).


Azért az mondjuk tök tiszteletlen, hogy megmondod, hogy büdös a szája és meg se mossa, nem tesz ellene. A cigire félretett pénzt költsétek műfogakra, az nem törik ketté. Gyökérkezelés kidobott pénz, kihúzatni a fogait és újat csavaroztatni a helyébe.

2023. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk azt csodálom, hogy nem kaptál még el mindenféle hüvelyfertőzést, ha ilyen szájjal orálozik...
2023. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó:DD


A fogszúvasodás nem bőrbetegség, semmi baja nem lesz tőle senkinek. Gondolom más okozza a kicsit és a nagyon-kettétörősen szúvas fogat?:D Ennyi erővel bárkitől kaphatna, de a nemiszerveket érintő és szúvasodást okozó bacik közt nincs kapcsolat. Pláne nehezen jutnak a hüvelybe, nagyobb az esélye hogy terhes lesz ráélveznek kívülről a pnájára, minthogy bacik jussanak BELE ha megnyalják a csiklóját.. emberek.. komolyan..

2023. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Most reggel olvasva mindjárt elhányom magamat. Mindketten igénytelenek vagytok.
2023. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!