Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés

Miért van az ha egy nő szerelmes lesz és ezt bevallja akkor a férfi megilyed?

Nem tinédzserként írom ezt. És nem is szex kapcsolatnak indult a dolog. Érzéseim lettek és én ezt közöltem. Tudom-tudom nincs meg az hogy harcolni kell a nőért. De már harcolt értem eleget. Most itt vagyok nem értem miért nem él a lehetőséggel ha egyszer neki is vannak érzései ezt monta is. És hát tudok olvasni a sorok közt!



2023. aug. 18. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
nem tudom
2023. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Miben nyilvanul meg ez hogy nem el a lehetőséggel monolog?
2023. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasit érdekelsz, keres, még mindig.
2023. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt én is átéltem mégis azt mondom férfiak között is tisztelet a kivételnek, bár én is csak olyanokba botlok akik eleinte komolyan gondolják majd egyszercsak eltűnnek vagy közlik nem inkább nem. Biztos bennem is van hiba de már úgy érzem kár vesződnöm ha folyton így járok.

Ne vedd magadra lehet csak te is épp a nem megfelelő emberrel találkoztál.

2023. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

"lehet csak te is épp a nem megfelelő emberrel találkoztál"


Na ez a 100%!

2023. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem ijedt meg, csak annyi, hogy nem érdekled szexen kívül többre.
2023. aug. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Meg egyébként arra se.
2023. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 LuckyLevi ***** válasza:
Gondolom egy fellángolás volt és nem tudja eldönteni, hogy tényleg akar-e. Vannak fenntartàsai és fél komolyan belemenni, mert nem akar megbántani, ha mégsem úgy érez. Legalábbis velem már volt ilyen. Ilyen "se veled, se nélküled" kapcsolat. Tök jól kijöttünk, mikor nem láttam, akkor hiányzott, viszont, mikor komolyabbra fordultak a dolgok, akkor támadtak kétségeim. Túlfilóztam a dolgot, féltem elköteleződni, mert nem voltam biztos benne, hogy Ő kell nekem.
2023. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehet, hogy a helyesírásodtól IJEDT meg?


Ha nem vagy már kamasz, akkor pláne gáz, hogy nem tudsz magyarul írni...

2023. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Hát, én már az itteni nők alapján néha nem tudom eldönteni, hogy milyenek is a férfiak... :D Most megijed, máskor meg megy a hiszti, hogy kihasználja szexre a lehetőséget. Most akkor, férfiként melyiknek is kéne lennem?


Egyébként nem megijed, hanem valószínűleg nem akar tőled semmit. Ezt ugyanúgy csinálják a nők. Valószínűleg te is csináltál már hasonlót.

2023. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!