Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a férfiak?

Figyelt kérdés

Miért van az ha egy nő szerelmes lesz és ezt bevallja akkor a férfi megilyed?

Nem tinédzserként írom ezt. És nem is szex kapcsolatnak indult a dolog. Érzéseim lettek és én ezt közöltem. Tudom-tudom nincs meg az hogy harcolni kell a nőért. De már harcolt értem eleget. Most itt vagyok nem értem miért nem él a lehetőséggel ha egyszer neki is vannak érzései ezt monta is. És hát tudok olvasni a sorok közt!



2023. aug. 18. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
#10 én ezzel nőként teljesen egyetértek.
2023. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
#11: Köszönöm szépen! <3 Általában elszidni szoktak itt a véleményem miatt.
2023. aug. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

Szar vagy. Ilyen egyszerű!

Mondom ezt úgy hogy én is harcoltam szar nőért, ő meg közben vígan pasizgatott, meg élvezte hogy körülrajongom akkoris amikor tudtam hogy este mással randizik.

De megjött az eszem. Ezekután több mint fél évig koslatott utánam, egyszerűen nem értette hogy mi van.

2023. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%
Mai világban ha nem játszod az elérhetetlent akkor nincs izgalom. Ferfiaknak fokent ajanlom az elerhetetlent !F
2023. aug. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

13,14


Mónika Show, Showder klub.


13:


Nem ismered a kérdezőt, ez inkább téged jellemez. Szóval az te vagy, nem ő.


14:


Nyugi, aki ennyire játsza az agyát, azt a nők megfogják elégelni és hoppon marad.

2023. aug. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!