Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfit eddig érdekeltem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfit eddig érdekeltem, most viszont nem tudom eldönteni mi a helyzet, hagyjam?

Figyelt kérdés
Szóval munkahelyen van valaki, akivel össze szoktam futni, de nem közvetlen munkatárs. Eddig láttam rajta, hogy érdeklődik irántam, de konkrét lépést nem tett, viszont egy ideje mintha visszavett volna, és fogalmam sincs mi az oka. Ti hagynátok a fenébe, és kerülnétek inkább, vagy mit tennétek? Nekem is tetszik ő, ezt szerintem látta is rajtam. Nem merem felhozni a dolgot, mert sosem volt egyértelműen kimondva semmi, és ha valami miatt meggondolta magát, akkor elég hülyén érezném magam, ha például azt mondaná, hogy csak félreértettem a viselkedését.. Az a gáz, hogy kicsit úgy érzem most, hogy szórakozik velem, azért kéne valamit tennem, hogy kiderüljön mi a helyzet, csak nem tudom mit..
2023. aug. 21. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet lett valakije.
2023. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább hagyd.
2023. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ne túráztasd magadat, felesleges.


Ha akar valamit legyen férfi és kezdeményezzen ahogy azt kell.

2023. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, csak nem tudom mit csináljak, kezdjem el kerülni? Mert az fel fog neki tűnni. Vagy beszélgessek vele úgy mint eddig..? Hátha előbb utóbb történik valami, amiből kiderül mi a helyzet?
2023. aug. 21. 20:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben vagyok, de ő el kezdett kerülni is.


Szerintem próbálj meg ugyanúgy viselkedni, mint eddig és hátha kibukik belőle, hogy mi a baja.

2023. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

:D ugyanebben a helyzetben vagyok. Szemezés, mosolygás, odajött beszélgetni naponta többször is, ha meglátott. Most meg 1 hete sz.rba sem vesz.


Igazából én úgy gondolom, hogy elég egyértelmű jeleket adtam én is, illetve a kolléganőim is megjegyezték, hogy brutál módon izzik közöttünk a levegő.


Szóval én sem értem ezt a fordulatot, de a reggeli összemosolygások helyett már belőlem is csak egy "szia" jön ki, aztán megyek is a dolgomra.


Szerintem unatkozik vagy a rosseb tudja mit akar, de én ráuntam erre a játékra.

2023. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem, az ilyeneket hagyni kell a fenébe.. sok idegeskedést spórol meg magának az ember.
2023. aug. 23. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!