Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi volt a baja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi volt a baja?

Figyelt kérdés

Van egy szex kapcsolatom egy tőlem idősebb pasival amivel nincsen probléma, azon kívül nincs köztünk semmi és tudom azt hogy nem vagyok az esete.


Egy közösségbe járunk online beszélgetni, de én másokkal beszélgetek voice-ban, tehát külön van ő is másokkal másik szobában beszélget és én is.

Nincs ezzel probléma.

Legutóbbi tali óta nem kerestem, nem írtam semmit mert nem volt semmi téma, meg elvoltam a barátaimmal.

Ő sem írt nekem, aztán gondolom kíváncsi volt arra hogy mit csinálunk, miről beszélgetünk ezért bejött és szinte végig csöndben volt, mert figyelt.Pedig nem egy csöndes típus.


A lényeg: Mikor bejött a voice-ba akkor köszöntem neki, de utána mással beszéltem, mert játszottam.

Nem hallotta hogy köszöntem neki és besértődőtt és elkezdett hisztizni, pedig korábban soha nem volt ilyen.

Ez valami kötődés lehet vagy minek lehet ezt nevezni?

Én csak néztem hogy úgy viselkedett mint egy kis gyerek.


2023. aug. 30. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt szeretném megkérdezni, hogy mi az a voice?
2023. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1.Duma
2023. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

rossz napja volt

érzései vannak feléd

féltékeny

hülyeségen rágódsz


ezek bármelyike ;)


45/F

2023. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen ugy vélem egy kis kötődés van feléd részeről .Te hogy fogod kezelni ?
2023. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Voice= hangcseveges online.. nem ereztetted vele hogy milyen jol megdugott..
2023. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfi hiúság játszik szerepet, semmi több,ne komplikáld túl.
2023. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,valószínűleg az egóját bántotta a dolog.
2023. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!