Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mikor kezdeményeztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mikor kezdeményeztek egy nőnél, azt előre eltervezitek vagy spontán alakul úgy?

Figyelt kérdés

Mondjuk már ott tart a dolog, hogy van szemezés, szimpátia, talán kölcsönös, úgy gondoljátok.

Konkrétabb lépés kezdeményezésekor azt előre kitaláljátok, eltervezitek vagy csak úgy jön?

Pl elhívni randira vagy még egyértelműbben kifejezni, hogy akarjátok őt.


2023. szept. 6. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Kis gondolkozás és nem tervezek sokat.
2023. szept. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Azért a randira hívás mindig átgondolt dolog, nem csak úgy megtörténik
2023. szept. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ ki is ő, honnan ismerem, hol szoktam látni, szóval eléggé megfontolandó.
2023. szept. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tervezős típus vagyok. Gondosan átgondolva, minden féle teóriákat végigjátszva fejben. Aztán a kivitelezés mindig szar mert nem tűnök határozottnak és megy az egész a levesbe.
2023. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egyértelmű a jel, akkor keresek olyan alkalmat, hogy négyszemközt leszólíthassam
2023. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!