Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van ilyen férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta formálódik bennem a kép, hogy milyen férfira is vágyom. Nyilván ide nem írom le az alap szempontokat, csak amiért a kérdést kiírom.


Van olyan férfi, aki egyszer gyengéd és finom érzelmes szerető, máskor pedig felcsap az asztalra és vadul dug?


Nem vágyom semmilyen szeretőre, mielőtt bárki betalál ezzel. Én ezt keresem egyetlen férfiban, a leendő páromban. Van ilyen?


2023. szept. 14. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Van.

Most jobb?

2023. szept. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
van ilyen, de egyrészt rajtuk sem gombnyomással állítható hogy épp milyen szexre vágynak, másrészt ehhez nőként partnernek kell lenni. abból, hogy "széttárom neked a lábam és ennyi", nem lesz élménygazdag és változatos szexuális élet még egy egyébként izgalmas és figyelmes férfival sem.
2023. szept. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Bármelyik megcsinálja ha elmondod nekik mire vágysz
2023. szept. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nyilván! Csak én valahogy eddig azt fogtam ki, hogy vagy érzelmes vagy vad, a kettő együtt sosem jött össze, hiába beszéltünk is erről.
2023. szept. 14. 16:15
 5/18 Noren1989 ***** válasza:
24%

Van.


Aztàn, ha véletlen szàjalsz, el is fenekelnek 🤫😶

2023. szept. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Hát én magamat ilyennek tartom. Talán relevánsabb, hogy az asszony is ilyennek tart - remélem, nem csak a megnyugtatásomra mondja.
2023. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

Úgy ahogy nőben, így férfiban sincs ilyen.


Én pl. olyan nőre vágytam mindig, aki feleség és ha kell a barátom, ha kell a szeretőm.

Hát nem jött össze.

2023. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Én én én!!!! Haaaad légyszíí!
2023. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Hasonlo vagyok . Nem mindenkiben vam muvesz lelek ami hozza a szenvedelyt magaval.
2023. szept. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
jelen. exeimmel mindig hangulatfüggő volt, volt hogy nagyon romi szex jött be, akkor olyan volt, de volt mikor belétünk a házba és lerángattuk a ruhát egymásról az asztalon
2023. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!