Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy borderline személyiségzava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy borderline személyiségzavaros személytől miért nem tudok elszakadni?

Figyelt kérdés

Számtalan alkalommal megsértett, és megha meg is beszéltük nem sokat javult a helyzet. Mintha mindig én engednék és engem állít be hibásnak. Látom minimalisan a változást, de már megkerdojelezem magamban, hogy manipulativ szándékból mondta-e azokat is. Nem talalkoztunk még, de nem is akar mert hogy fél hogy csak kihasználnám stb. Így meg tehetetlen is vagyok. Voltak ilyen rózsaszín ködös időszakok, de a figyelmességemben is a rosszat látta, és nagyon sokat anyázott stb. Ezt nyilvan nem tudtam tűrni.De mikor meg összeveszünk, akkor meg napokra eltűnik.


Kb egy éve ismerem de...Rég nem sírtam ennyit egy személy miatt(akivel ráadásul nem is találkoztam), és mindent csak igérget de semmi nem valósul meg.

Látom a manipulativ megszólalásait, de mégis ragaszkodok hozzá. Nem értem miért. Mindig is hittem az emberekben, a jó oldalukat részesítem előnyben, meg nagyon megszerettem ezert ragaszkodóbb is vagyok, de az ő viselkedese azért már messze toxikus. És hiába lennének más, aranyos ferfiak is az életemben, mégis őt hianyolom.... nagyon idegesítő xd



2023. szept. 20. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleve az hogy szerelmes vagy egy emberbe akivel nem is találkoztál, elég komoly problémákat vet fel
2023. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami XD
2023. szept. 20. 11:32
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem inkább te vagy borderline.
2023. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
3. Szerintem is.
2023. szept. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Plátói cuccok, fantáziálás, idealizálás, rajongás, színes ködfelhők, heves érzelmi reakciók, hiszti, para, intimitászavar, ellökés, kreált balhék, hibáztatás, pozitív-negatív fázisok, éncentrikusság, önutálat, önpusztítás, depresszió = borderline
2023. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Menekülj! Kérlek szépen

Lesz rosszabb is higyj nekem

Volt border exem. Jobb ha mindenki távol marad tőlük... sajnálom kegyetlen de vannak akiknek nem való egy másik emberi lény... és hiába konyorogsz hiaba a szép szó a szeretet ..el se jut az agyáig,ha meg mégis ugyse fog tudni megvaltozni

2023. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5. Tűpontos.


leszámítva

2023. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
leszámítva nélkül*
2023. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bordi ismerősöm folyton a földhöz vágja magát (képletesen is), majdnem menthetetlen, amíg valami krva nagy baj nem történik vele. Így is volt elég, de nem tanul belőle. Javíthatatlan.
2023. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is beteg vagy.. egy virtualis lenybe vagy szerelmes.. a valosag szemtol szemben kezdodik.
2023. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!