Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy borderline személyiségzava...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy borderline személyiségzavaros személytől miért nem tudok elszakadni?

Figyelt kérdés

Számtalan alkalommal megsértett, és megha meg is beszéltük nem sokat javult a helyzet. Mintha mindig én engednék és engem állít be hibásnak. Látom minimalisan a változást, de már megkerdojelezem magamban, hogy manipulativ szándékból mondta-e azokat is. Nem talalkoztunk még, de nem is akar mert hogy fél hogy csak kihasználnám stb. Így meg tehetetlen is vagyok. Voltak ilyen rózsaszín ködös időszakok, de a figyelmességemben is a rosszat látta, és nagyon sokat anyázott stb. Ezt nyilvan nem tudtam tűrni.De mikor meg összeveszünk, akkor meg napokra eltűnik.


Kb egy éve ismerem de...Rég nem sírtam ennyit egy személy miatt(akivel ráadásul nem is találkoztam), és mindent csak igérget de semmi nem valósul meg.

Látom a manipulativ megszólalásait, de mégis ragaszkodok hozzá. Nem értem miért. Mindig is hittem az emberekben, a jó oldalukat részesítem előnyben, meg nagyon megszerettem ezert ragaszkodóbb is vagyok, de az ő viselkedese azért már messze toxikus. És hiába lennének más, aranyos ferfiak is az életemben, mégis őt hianyolom.... nagyon idegesítő xd



2023. szept. 20. 11:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak akkor lesz vége ha ő dob ki téged velem is ez volt írj ha kell tanács.
2023. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
79%
SOha semmiben nem kell rá figyelni. Nem kell felvenni a telefont, nem kell keresni. Majd megtanulja, hogy neki (is) tenni kellett volna a másikért.
2023. szept. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Krisparker válasza:
Nem való nekik a kapcsolat, mert nem tudnak egészségesen kötődni,nagyon betegek minden tekintetben, és óhatatlanul átveszed a viselkedésmintáikat, ha túl sokat vagy a közelükben... Az enyém nagyon tudott szeretni, és nagyon jó volt vele mindenhol nem csak az ágyban,de ez is kevés volt ahhoz hogy együtt maradjunk a kezdeti évek után...
jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!