Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy párszor találkoztam valakivel, futólag és úgy érzem, hogy van köztünk valami szikra, vonzalom? Többi lent..

Figyelt kérdés

Általában akkor futunk össze, amikor megyünk a lányainkért a táncórára, nem sokat beszélgettünk, de valami megmagyarázhatatlan tüzet érzek kettőnk között.

Igen.. mind a ketten párkapcsolatban élünk, nem is akarok félre menni, igaz már évek óta nem jó a kapcsolatunk a férjemmel, de ez meg már egy más téma. Most az érdekelne, hogy mi lehet ez az érzés, ami elkap ennek a férfinak a jelenlétében?

41/Nő



2023. szept. 24. 20:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem érzed tévesen. Van valami kettőtök közt. Legközelebb próbalj beszélni vele, hátha bizonyosságot nyer.
2023. szept. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez van. Egy "mi lenne, ha...?" kèrdés ő az életemben. Sosem fogom megtudni. Ez van, én elfogadtam egy ideje.
2023. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Az utóbbi pár napban sokat gondolok rá, nem is ismerek magamra.

Első válaszoló: igen, valahogy mindenképp bizonyosságot próbálnék szerezni.

Kettes válaszoló: Hogyan tereled róla a gondolataid? Én valahogy most úgy érzem magam, mint tini koromban, alig várom, hogy lássam. És amikor tudom, hogy ott van, olyan érzésem van, hogy ő is vonzódik hozzam. Egy korábbi alkalommal pl én a férjemmel voltam, ő a feleségével, mégis úgy mentünk el egymás mellett, hogy több másodpercig egymás szemébe néztünk és mosolyogtunk. Nagyon jó érzés volt. :)

2023. szept. 24. 21:18
 4/25 anonim ***** válasza:
Mit akarsz tőle? Vagy csak az egódat fényezgeti, hogy tetszel neki? Ha összejönnetek terveznel vele?
2023. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok ha nem akarsz félremenni ( nem igaz)nem mindegy mit érez?
2023. szept. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Csak jelenleg jól esik ez az érzés .. Szerintem ezzel nincs baj. Ha úgy tetszik, igen, fényezni az egomat… A férjem mellett 21 év alatt teljesen megszűnt létezni az egóm.
2023. szept. 24. 21:32
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
De ez önámítas, te is tudod. Mármint ha rossz a kapcsolatod és a másik fél is nyitott( nemcsak az egója miatt) borítékolható a félrelépés. Egyébként ha tényleg egy jól eső érzés és hiányod van érzelmileg akkor nem muszáj majd egy családot is szétkapni, tehát tudj időben megállni.
2023. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
Mi az oka, hogy nem változtatsz? Tudom az okát: a gyerek és az egzisztencia miatt.
2023. szept. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van utolsó 2 válaszoló!
2023. szept. 25. 06:45
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne már... igenpersze, működhetnek a feromonok két régóta foglalt felnőtg között is, na bumm. De talán érdemes ezt elnyomni, hogy ne menjen tönkre még min.4 ember élete.
2023. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!