Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy párszor találkoztam valakivel, futólag és úgy érzem, hogy van köztünk valami szikra, vonzalom? Többi lent..

Figyelt kérdés

Általában akkor futunk össze, amikor megyünk a lányainkért a táncórára, nem sokat beszélgettünk, de valami megmagyarázhatatlan tüzet érzek kettőnk között.

Igen.. mind a ketten párkapcsolatban élünk, nem is akarok félre menni, igaz már évek óta nem jó a kapcsolatunk a férjemmel, de ez meg már egy más téma. Most az érdekelne, hogy mi lehet ez az érzés, ami elkap ennek a férfinak a jelenlétében?

41/Nő



2023. szept. 24. 20:28
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Azon vagyok, hogy elnyomjam..

Csak foglalkoztat a téma.

2023. szept. 25. 11:14
 12/25 anonim ***** válasza:
Igen. 10 vagyok. 16 éve házss. Több emberhez is vonzódtam már szexuálisan az elmúlt néhány évben akár pont olyan szituban?, mi nt te, akár az irodában. Dekódolom a dolgot, és kerülöm az illetőt egy ideig, mert a férjem felé, mégha ő ó is 🙂így a tisztességes.és a masik férfi feleségeivel is szolidárok.Eddig mindig elmúlt néhány hónap alatt. Egyszer meg is beszéltük a dolgot a pasival, így utólag, nemkrllrtt volna.Nem kell ezeket kkmondani két fogmalt embernek. Elnykmom, továbblepek. Vagy elválok és akkor meg lehet ismerkedni.
2023. szept. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nekem ez az első “ilyen”

Természetesen régebben is adódott szituáció, amikor félre mehettem volna, de nem tettem.

Most ez olyan “más”, de most sem fogok félre menni. Próbálom elnyomni, csak piszkálja a fantáziám, ennyi. Meg az érdekel igazából, hogy jól érzem -e, hogy vonzódik-e hozzam. Vagy csak beképzelem

2023. szept. 25. 11:53
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, biztos tetszel neki. Az ember ezeket érzi. A szemezés miatg tudhytó.
2023. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jobb ha nem tudod..:)
2023. szept. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Már próbálom az egészet elhessegetni
2023. szept. 26. 10:16
 17/25 anonim ***** válasza:
16, és hogy megy? 🤔
2023. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Nehezen 😂
2023. szept. 26. 11:14
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Engedj a vágyaidnak,ezért élünk!
2023. szept. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
51%
Igen,mindenki ösztön lény..😀
2023. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!