Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelt kérdés

Alapvetően jól megvagyunk, és az ágyban is egy hullámhosszon vagyunk.


Viszont én nagyon vékony vagyok, neki pedig a telt nők jönnek be. Szereti a hatalmas melleket, és a "van mit fogni" alkatú nőket.

Én a 40 néhány kilómmal pont az ellenkezője vagyok.


Látom, érzékelem rajta, hogy ez nem tetszik neki. Bár többször beszéltük, és tagadja. De 100% érzékelhető rajta, hogy mennyire örülne, ha 10-15kg plusz lenne rajtam.

Én az ő kedvéért nem fogok meghízni, viszont így az önbizalmam.. mit is mondjak, nem esik jól.

Egy-egy együttlét után nem hogy jobban érzem magam, inkább rosszul. Ezért már inkább kerülöm az együttléteket, pedig alapvetően élvezném.


2023. okt. 11. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
L.
2023. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem csak beképzeled, hogy te személy szerint nem jössz be a palidnak, mert tudod, hogy amúgy a teltebb nőkhöz vonzódik? Ettől még az élet simán átírja a szabályokat... ha a szex jól működik, kíván téged, akkor szerintem túlgondolod.
2023. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem vagyok az esete akkor minden további nélkül.
2023. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Én is meg szoktam érezni az ilyesmit. Pl. a mellméret kérdésköre...


Nekem 75 B-s, de mivel szoptattam, így már nem olyan szép feszes, mint volt. A volt férjemnek nem igazán jött be, de volt olyan, akinek kifejezetten tetszett, mivel nem szerette a nagy kannákat.


Ha úgy érzed, hogy az önbizalmad csökken mellette, akkor inkább szakíts.


Én nőként abszolút értem, mire gondolsz most.

2023. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Nem.

Imádom a sportkocsikat. De nem vennék magamnak. Drága, túl alacsony a hazai utakra, sokat fogyaszt, 2 üléses csak,... így marad a Skoda kombim.

2023. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem, ha veled van akkor te vagy az esete.

Alapvetően nekem az alacsony, szőke lányok jönnek be, az exem mégis majdnem ugyan olyan magas volt, mint én (én 175, ő 168) és fekete hajú. Amikor együtt voltunk akkor ő volt az ideálom, nem változtattam volna rajta semmit, nem szerettem volna, ha kiszőkiti a haját. Külsőre nekem úgy volt tökéletes ahogy volt. Ha csak ez van a dologban, akkor szerintem nincs amiért aggódj


26f

2023. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os értelmes, használható válaszát osztom.


Lehet ideálod, de a valós szerelmed felülírja.

2023. okt. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy az esete miért van veled amúgy
2023. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy önmagaddal nem vagy kibékülve, ezért nem hiszed el, hogy a valóság felülírhatja az ideálok világát.
2023. okt. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek egyéni izlese van, testsúly, magasság és rengeteg egyeb dolog alapján. Magadnak akarj első sorban megfelelni és utána a partnernak, azonban az is fontos, hogy egymást keressetek ne csak éppen nincs jobb elven legyetek együtt. Sokan szeretik a vékony csajokat, illetve sokan azokat akik azert kerekebb idomokkal rendelkeznek. En bevallom szeretem ha formás és kerek egy női fenék, a vékony kevésbé jön be. Az lenne a fontos, hogy meglegyen köztetek a kommunikáció és beszéljen nyíltan arról mit szeretne. Ha nem vagy a típusa akkor keress mást, ha amúgy jól érzed magad. Én barátnő esetében egy 55-65 között gondolnám az ideális számomra. Így ilyet keresek . Ennyi.
2023. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!