Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok ezért a párotokat?

Figyelt kérdés

Alapvetően jól megvagyunk, és az ágyban is egy hullámhosszon vagyunk.


Viszont én nagyon vékony vagyok, neki pedig a telt nők jönnek be. Szereti a hatalmas melleket, és a "van mit fogni" alkatú nőket.

Én a 40 néhány kilómmal pont az ellenkezője vagyok.


Látom, érzékelem rajta, hogy ez nem tetszik neki. Bár többször beszéltük, és tagadja. De 100% érzékelhető rajta, hogy mennyire örülne, ha 10-15kg plusz lenne rajtam.

Én az ő kedvéért nem fogok meghízni, viszont így az önbizalmam.. mit is mondjak, nem esik jól.

Egy-egy együttlét után nem hogy jobban érzem magam, inkább rosszul. Ezért már inkább kerülöm az együttléteket, pedig alapvetően élvezném.


2023. okt. 11. 21:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Mikor megismerkedtünk 10 kilóval több voltam, egy nehéz perióduson mentem át, sokat zabáltam.


Nincs olyan együttlét, hogy ne említené meg, hogy pl. "3x ekkorák voltak a melleid" - ami talán túlzás, de valóban nagyobbak voltak, viszont a hasam is, combom is stb.

Magamnak 100x jobban tetszem MOST.

Alapvetően nincs semmi bajom magammal, és imádnám ha olyan partnerem van, akinek kifejezetten a csontos lányok a zsánere.

2023. okt. 14. 20:04
 12/15 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommented alapján, ( hogy még be is szólogat, ezzel ki is fejezi a nemtetszését) én igen, szakítanék. Nem akarnék olyan férfival lenni aki ilyen megjegyzéseket tesz rám és szép apránként tudatosan leépíti az önbecsülésemet.

Ha tetszem úgy ahogy vagyok, szuper,de ha nem akkor keressen mást. Ennyi.

2023. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem akarja tudatosan leépíteni az önbecsülésem, csak mondja ami a szívén az a száján, tehát nem gondolkodik, mielőtt mondja..

Nem rosszindulatnak szánja, de nekem rosszul esik. Ha erről beszélünk, akkor az nála hiszti, műbalhé, beképzelek mindent stb. stb.

2023. okt. 14. 21:51
 14/15 anonim ***** válasza:
Veled van, jó neki veled, és neked is vele. Miért nem hiszed el neki, hogy tetszel? Fölöslegesen csinálsz problémát, amikor nincs.
2023. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13. Ezek még mindig olyan megnyilvánulások amik intő jelek, hogy egy ilyen ember nem lenne hozzám való.

De ha folyamatosan véded, magyarázod a beszólasait azzal hogy nem tudatosan csinálja, akkor nem esik elég rosszul ez az egész. Minek tetted fel akkor a kérdést?

Egyébként pedig onnantól abszolut nyilvánvaló, hogy tudatosan csinálja, hogy már beszéltél vele erről, és közölted hogy neked ez fáj, rosszul esik. Ennek ellenére csinálja, sőt, még le is nézi az érzéseidet " hiszti" " műbalhé" . Soha nem viselném el, hogy a párom ilyen tiszteletlenül bánjon velem és lebecsülje azt amit mondok, azt amit érzek.

Ha te ezt tűröd, hát egészségedre és szomorkodj tovább mellette, ahelyett hogy keresnél egy normális párt, aki nem lehúz lelkileg.

2023. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!