Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, ismertek olyant aki egy párkapcsolati csalódást követően képtelen volt (többé) újabb párkapcsolatot kötődést kialakítani mert nem tudott a csalódást követően bízni nőkben/férfiakban?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 18:48
 1/9 anonim válasza:
21%
Én munkahelyi tapasztalattal jövök. Mikor az ember kedves mindenkivel, bizalmat szavaz mindenkinek, sokat dolgozik, aztán minden csapás őt éri, számtalanszor. Aztán a létszám egyre kevesebb lesz, akiket az ember közel akar tartani, de akikkel jó viszonyt ápol, azok is bármikor közlik, hogy igazából voltak műveletek az embernek a tudta nélkül, tehát a kölcsönös szimpátia, nem egyforma. Ilyenkor az ember már, magában bízik, ha sokat kell dolgoznia, akkor nem célszerű a munkahelyről választani, hiszen azokat az embereket “ismerjük”.
2023. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Biztos, hogy van ilyen, de nem ez szokott előfordulni az esetek döntő többségében, mivel a mai társadalomban az emberi kapcsolatok nagyon elinflálódtak, így elég gyakran ugranak az emberek másik kapcsolatba.
2023. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Meleg férfiként nekem csak párkapcsolataim voltak az életben.

De mind finoman szólva is érdekes módon ért véget :( Sajnos az utolsó,aki nekem a nagy Ő volt...hát ő adta a legnagyobb pofont és a legnagyobb utóhatással járó elhagyást.

Nem tudok bízni senkiben,pedig nagyon rossz a magány.Már hat éve...

2023. okt. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hasonló munkahelyi tapasztalataim vannak, mint 1-es nek.

Párkapcsolati csalódásom is volt több is, azóta sem a férfiakban, sem a kollégákban, munkáltatókban nem bízok.

2023. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Senior Séf ***** válasza:
48%
Nem kapcsolódik szorosan a kérdéshez, csak az évforduló miatt mesélem el. Ma 50 éve halt meg faterom. Anyám, noha 34 évesen özvegyült meg, sohasem ment újra férjhez. Azt mondta, olyat úgyse talál a földön még egyet, mint apám volt.
2023. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert gyerekkori haveromat az esküvő előtti napon hagyta ott a menyasszonya hirtelen rájött mégsem akar vele élni és azóta bár másfél év eltelt a srác képtelen bizalmat, kötődést kialakítani egy nővel sem és egyik alkalmiból ugrik a másikba. És nem tudom ez mennyire egyedi eset gondoltam hátha van itt olyan aki ezt már átélte vagy ismer olyan aki hasonlóképp járt
2023. okt. 14. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én párom volt ilyen felfogású, nem bízott bennem és nem is engedett közel magához éveken keresztül. Borzasztóan nehéz volt vele megértetni, hogy ez most más. Mindketten sok nehézséget éltünk át emiatt, de végül megérte, 11 éve vagyunk együtt.
2023. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én!

Ugy gondolom egyatalan nem éri meg a rengeteg energia, ido és pénz, mert a ffiak döntő többsége csak egy numerára vagy több numerára akar. Inkább fektetem magamba azt át időt pénzt energiát , minthogy értelmetlenul irogassak, randizgassak ...

2023. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy még egy kávéra is sajnálják a pénzt randin, csak azt lesik, nehogy a minimálbérükre hajtson a nő 🤣🤣. De azért mi legyünk mindenben topon, meg az ingyen szex is jól jönne. Valamikor úgy 16-30 éves koromig hűséges voltam és ragaszkodó, de erre előbb uttóbb egyik sem tartott igényt. Most már csak olyat keresek, aki anyagilag valamelyest eleget tud tenni az elképzeléseimnek és nincs tőle hányingerem, ha ránézek. Így nincs az, hogy megfullasztom az érzelmeimmel és én is megkaphatom amit akarok, ha meg eltűnik, nem fogok sírni utána.
2023. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!