Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi biztonság azaz lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi biztonság azaz lelki béke? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
Évek óta nem keresek senkit mert nekem az jelenti a nyugalmat ha nincs állandóan görcsben a gyomrom, hogy vajon miképp alakul az ismerkedés, hova fut ki. De ha már együtt vagyunk vajon meddig? És még lehetne sorolni.
2023. okt. 20. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Aki mer az nyer! Persze egy párszor veszt, de fel kell állni, abból tanulhatsz és ha "kifogod a főnyereményt" akkor mellette is lehet lelki béke.
2023. okt. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam is ez van

Ha barátom van mind mellett van vmi keserűség is. Amikor más nőkkel flörtölnek elottem amikor a hátam mögött ismerkednek vagy akik nárcik vagy akik agresszívak vagy akik csak szexre használnak vagy akik nem mozgatnak meg, unom.


Nekem 17 évesen volt csak olyan barátom akivel naivan még soha nem görcsóltem semmin soha nem voltam féltékeny sem, azt sem tudtam mi az a féltékenység megcsalás meg mi az ha nem szeret az akivel vagy, ezek nekem ismeretlen fogalmak voltak es minden napot megtudtam élni.

Nem volt nőselős sem

4 évig voltunk egyutt mikor megcsalt(csokolózott egy másikkal diszkoban)így 21 voltam mikor szakitottunk.


Azóta csak megcsalós nőlesős pasijaim voltak vagy akiket megunok lenézem egy ido mulva és kiábrándulok.

Es nem volt soha tobbé felhőtlen kapcsolatom már senkivel.

2023. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lelki békéhez kell az érzelmi biztonság IS, de önmagában nem elég.
2023. okt. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 állandóan előjön az általad említett és mindig gondolkodásra késztet. Ha nem jönne, ez a kérdés sem született volna meg. Sőt abszolút 100% jó kedv lenne.
2023. okt. 20. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!