Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti már voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti már voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon szereti a melleket, az enyéimmel is rengeteget játszik, imádja őket és szeretem is ha foglalkozik velük, nagyon izgató. Mindig mondja, hogy a cicik a gyengéi és az enyémet nagyon imádja, látszik rajta.

Egyik nap beszélgettünk egymásbexeiről és megkértem, hogy mutasson képeket az exéről. Neki akkora mellei voltak baszki, az enyémnél 3x nagyobbak, nagyon rossz kedvem lett, teljesen elment a kedvem.

Másnap megkérdeztem tőle, hogy nem zavar, hogy az exéhez képest ennyivel kisebbek es formátlanabbak az én melleim? Azt válaszolta, hogy az enyéim jobban bejönnek és én sokkal jobb csaj vagyok arcra, testre, mint az exe.

Vajon nem csak vígasztalni akart, hogy ne érezzem olyan rosszul magam? Annyira cicimániás, biztos az jobban bejött neki, ti voltatok már hasonló helyzetben és zavart az ilyen dolog?


2023. okt. 21. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Minek kérted, hogy mutasson képet az exéről ha ennyire nincs önbizalmad, hogy ezen fennakadj?
2023. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy ekkora mellei vannak az exének. Alacsony, vékony, nagy formás mellekkel. Mint én kb. Csak nekem átlagos melleim vannak.
2023. okt. 21. 11:15
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Felesleges másokhoz hasonlítanod magad, főleg ilyen téren.
2023. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Kitana. ***** válasza:
83%
Nem szoktam ilyesmivel foglalkozni, nem mindig, de gyakran jól jön, ha magából indul ki az ember, ha nekem bejön többféle dolog, akkor másnak is bejöhet. Tehát tök lényegtelen, ha mondjuk fejben sorrendbe akarná rakni az exeit mell alapján :D, ha most épp bejönnek neki a te melleid is, szerintem nem számít, hogy hol helyezkednél el, más szempontok szerint lehet te lennél az első helyen. De ugye egy embert jó esetben egészben értelmezünk, nem testrészek alapján.
2023. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Miért kell a nőknek folyton olyat kérdezni, amire nem akarják hallani a választ?


Amúgy meg szerintem próbáld meg elhinni, hogy a szerelem többet ad a melleidhez, mint azok puszta mérte.

2023. okt. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
hp
2023. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg hülyeség volt ebbe belemenni, mi értelme?


Ha tetszenek neki a tieid, akkor kit érdekel, mekkora van az exnek?


Egyedül akkor lehet gáz, ha ez a fajta felszínesség tartja csak fenn a párod érdeklődését.

Mert oké, hogy arc és test szempontjából jobb vagy...De itt inkább az a kérdés, hogy csak emiatt van veled, vagy a személyiséged is érdekli? 😀

2023. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%

7. Á hagyjad a nőknek az nem fontos hogy a személyiségét szeressék, az a lényeg hogy ő legyen a legszebb a világon, a hiúság fontosabb mint a személyiség.


(És ugyanezek szidják a férfiakat, ha azok nincsenek megelégedve a méretükkel.......)

2023. okt. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Engem hidegen hagynak az exei a pasiknak, tekintve hogy őket csalták dobták akkor ha műmelles műszájas is🤣
2023. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
*akkor is
2023. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!