Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "ijesztem" el a férfiaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "ijesztem" el a férfiakat, ha így öltözködöm? Miért ijednek meg tőlem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



Én szeretek az átlagtól eltérően, nagy karéjú kalapban, tüllszoknyában, színes maxi ruhában magassarkúban, tehát extravagáns de divatosan öltözködni. Nagyon megnéznek az utcán, de nem baj.


2023. okt. 23. 09:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Mert erős, karakán személyiséget sugallasz, az átlagnak meg a könnyű nőcskék kellenek akiknek a fél segge kilátszik.
2023. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
A pasik az egyszerubb volument szeretik pl farmer toppal mert ugy "klánba" tartozonak érzik a masikat.
2023. okt. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 Leclerc ***** válasza:
90%
Valójában a legtóbb pasi nem a legszebbekre, a legokosabbakra, meg a legjobb személyiségekre mennek általában, hanem arra aki kb egy szinten mozog velük. A legtóbb pali nem üti meg azt a mércét, ahol te a kinézeted miatt vagy.
2023. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló stílusú nőként - nem minden férfira igaz, de bizonyos férfiakon azt látom érzékelem, tapasztalom, hogy olyan nőket, akik nem nagyon egyszerű, semmilyen kis szerelésekben vannak, szeretnek öltözködni, hétköznapokon is elegáns, nőies, extrább darabokat hordani, hajlamosak azonnal leírni vagy felszínes agyhalott p...ának, vagy "nagyigényű" kényes nőnek (azaz aranyásó, aki nyilván ezekre nem tudja magától megkeresni a pénzt, és ezt mind a férfitól várja el... /szarkazmus), főleg ha ehhez jár egy alapvetően nem kislányos / cukimuki arcberendezés. De sztem ezen nem is érdemes bánkódni, mert akinek ez nem tetszik vagy akit ez megijeszt, azzal úgysem passzolnátok. És azért van jó pár férfi, akinek ez tetszik.
2023. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
31%

Ez ilyen tipikus nagyra vagyo kisugarzas..

Az oltozetedbol ki derul minden ss igazam lesz.

1. Szeretsz utazni fokent kulfoldi helyekre (ami nem olcso)

2. Szereted a kozepesen draga etermeket es nem havi 1xer .

3. Az uzletemberek, vezeto beosztasuak mozgatjak meg a fantaziad akik siman elvisznek nyaralni es tobbnyire alljak a kiadasaidat.

Az ilyen kalandvagyos oltozetu nok mindig is a dragasagot jelkepeztek a szememben.

2023. okt. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem ijesztenél el, csak nem biztos, hogy tetszene, hogy én meg pont az egyszerűbb, és lazább stílust képviselem.
2023. okt. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
5%
Aranyasos stilusnak hivom.
2023. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

A férfiak szerintem nem tudnak különbséget tenni egy 2000 eurós és egy 50 eurós táska között (kivétel aki a divat világában dolgozik) ezért az aranyásónak néznek felvetés szerintem nem igaz. (Igényesnek, az lehet.. de igényesnek lenni miért lenne baj?)

Ha én férfi lennék, büszke lennék rá, hogy a párom megjelenése igényes, különleges és örömmel jelennék meg vele bárhol. (Ez fordítva is igaz!)


És én is azt látom, hogy az egyszerű farmer - póló - sportcipő sokszor kedveltebb.



Tényleg így öltözködöm. Nincs sportcipőm, 1 farmerem van, de az is "extravagáns". Lapos cipőben el sem tudnám képzelni az életem, de nem egy - nem két randimnak ezért nem lett folytatása :(

2023. okt. 23. 16:27
 9/38 anonim ***** válasza:
54%

"A férfiak szerintem nem tudnak különbséget tenni egy 2000 eurós és egy 50 eurós táska között"

Nem tudom minden férfi nevében nyilatkozni, de én tényleg nem.


"Ha én férfi lennék, büszke lennék rá, hogy a párom megjelenése igényes, különleges és örömmel jelennék meg vele bárhol. (Ez fordítva is igaz!)"

Én meg férfiként nem az alapján lennék büszke a barátnőmre, hogy milyen ruhákat vesz fel. Eltekintve attól, hogy az igényesség nem egyenlő sem a divatossággal, sem a feltűnőséggel, én arra vagyok büszke, ha a barátnőm fel meri vállalni a saját stílusát, akkor is, ha az a nagyestélyi, meg akkor is, ha a melegítő. Szeretni pedig nem a ruhája miatt fogom, hanem azért, mert szeretjük, megbecsüljük, és elfogadjuk egymást.


Én tőled nem az öltözéked miatt menekülnék - azzal semmi baj nincs, sőt, kifejezetten jól néz ki -, hanem azért, mert túlságosan felszínes vagy.

2023. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
23%
Ha mar az arakat igy bedzegeted akkor meg is anyagias vagy.
2023. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!