Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, ha egy nő így gondolkodik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, ha egy nő így gondolkodik?

Figyelt kérdés
"Bántott engem, ezért nem beszéltünk már egy ideje. Ettől függetlenül én nyitott vagyok rá, ha ő akar valamit, majd keressen meg, és beszélhetünk. De én nem fogom őt keresni".
2023. okt. 27. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Jogos.
Nem jogos. Ha nyitott a férfira, ő is kereshetné.
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Miért ne lenne jogos? Az ő dolga. Egyébként nekem is így van. Ha a srác összeszedné magát, akkor igen lenne a válaszom. De nem akarok mégegyszer az ÉLETBEN olyan bánásmódban részesülni, amit tőle kaptam. Ha megváltozik, és nem kezel többé egy rongydarabként, akkor megbocsátok. De eddig el kéne jutnia, és tudom hogy nem fog. Felajánlani meg nem fogom hogy mégegyszer lelkileg félhiltra verjen.
2023. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne jogos. Teljesen igaza van...
2023. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát, jobb, mintha örökre haragudna.


Köszönöm a válaszokat.

2023. okt. 28. 01:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván jobb,hogy megbocsát,de tudod,egy értelmes nő,akiben van tartás,nem felejt.Egy vacsora vagy egy beszélgetés nem fogja helyrehozni a múltat és a jövőt sem garantálja.
2023. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Senki sem felejt, viszont akik őszintén szerették egymást, azok újra megtalálják egymást valamilyen formában. Főleg akkor, ha a sérelmek nem léptek át egy határt: nem volt fizikai erőszak, megcsalás, megalázás stb.


Akik viszont nem szerették egymást, azok lezárják, és nagy valószínűséggel tovább lépnek.

2023. okt. 28. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit utoljára írtál,Kérdező,nagyon szépen hangzik,de szerintem van az a helyzet,amiben a szerelem kevés.Egyébként örülök,hogy hiszel benne,sajnos én már nem tudok...
2023. okt. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem a szerelemről beszélek, hanem a szeretetről. A szerelem elmúlik, de a szeretet megmarad. Aki csak egy nagy adag szerelmet érzett, ami kihűlt, azt nem biztos, hogy újjá lehet éleszteni. A szeretet viszont sokkal tartósabb érzés.
2023. okt. 28. 21:48
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyébként szerintem egy hosszabb szünet után derül ki, hogy két ember fontos volt-e egymásnak. Aki fél év, vagy évek elteltével sem tud túllépni a sérelmein, és beszélő viszonyban sem akar lenni a másikkal, - aki egyébként nem rossz ember, és akinek ő is ártott, - az nem vette komolyan az adott embert.

Ez az én szubjektív véleményem, és ez igaz más emberi kapcsolatra is.

A családomban voltak, akik nagyon hosszú idő után békültek meg. De megtették.

2023. okt. 28. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!